גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, התייחסה היום (7.2) לפרשת שיפוץ הבריכה בקיסריה. “שטויות, באמצע מלחמה לא עושים שום שיפוץ”, קבעה נתניהו.
בשבוע שעבר פורסם כי באמצע המלחמה אישר משרד ראש הממשלה את שיפוץ הבריכה בביתו של נתניהו בקיסריה, לכאורה, כך חשף גידי וייץ ב”הארץ”. את ההחלטה קיבל מנכ”ל משרד ראש הממשלה, יוסי שלי, והחלטתו עוררה מחלוקת בינו לבין החשב רועי בנבנישתי, שביקש על רקע העימותים לסיים את תפקידו.
השיפוץ עתיד לכלול תיקון של מדרגות הבריכה וטיפול בנזילות. בנבנישתי כאמור הסתייג מהבקשה בטענה שמדובר בהוצאה פרטית, אך היא עדיין אושרה. מאז קיבל שלי את הסמכות לאשר את הוצאותיו של נתניהו, נרשמו לא מעט חיכוכים בינו לבין אנשי המקצוע השונים וביניהם בנבנישתי.