גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
הערב (31.1) אירעה תאונת דרכים בצומת הרחובות החורש והגפן לאחר שרכב פגע במשלוחן של וולט רכוב על קטנוע. במקום התגודדו אנשים והעניקו טיפול ראשוני לפצוע שהיה שרוע על הכביש. אל המקום הוזעק אמבולנס אשר העניק טיפול רפואי ראשוני לפצוע (קל בינוני) ופינה אותו להמשך טיפול לבית החולים הלל יפה.