גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
מחזה בלתי שגרתי ודי מבהיל נגלה הבוקר (חמישי, 1.2) סמוך לשכונת אור ים באור עקיבא: אש אחזה בעמוד חשמל, ככל הנראה עקב הגשם שירד באזור, וגרמה לשורה של פיצוצים וניצוצות.
במקרים דומים שהתרחשו בעבר ברחבי הארץ, ייתכן היה ומדובר בקצר חשמלי שנגרם מהגשם. תושבים שחלפו במקום עדכנו את חברת החשמל והעירייה בנושא.
במשך דקות נשמעו פיצוצים מהכבל החשמלי ועשן היתמר מהמקום.
צפו בתיעוד (צילום: באדיבות אורי מאור ים) >>
—————————————————- הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר: