גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
החשמל התייקר מה-1 בפברואר: תעריפי החשמל בישראל ודרכי עדכונם נקבעים על ידי רשות החשמל שמונתה מתוקף חוק החשמל התשנ”ו – 1996, כגוף המסדיר ומפקח על רשות החשמל בתחום החשמל.
העקרונות המנחים את החברה בעבודתה מול הרשות הם שעל התעריפים לשקף את העלויות הכרוכות בייצור החשמל וחלוקתו לקבוצות הלקוחות השונות. בנוסף, עליהם להיות בהירים ופשוטים, כך שיובנו על ידי כל צרכני החשמל.
על-פי החלטת רשות החשמל מ-29.01.2024, חלים תעריפים חדשים החל מ – 01.02.2024.
בעקבות העדכון, העלות הממוצעת לצרכן הביתי עלתה ב- 2.6%. עלייה זו כוללת את שקלול התשלום עבור האנרגיה הנצרכת מהרשת (קוט”ש), התשלום בגין קיבולת לפי גודל החיבור של הצרכן לרשת וכן את עלות שירותי הצרכנות (תשלום קבוע).
—————————————————- הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר: