גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
דוניו מצטרף להפועל חדרה: החלוץ הגנאי גודסווי דוניו, בן 29, שגדל באקדמיית הכדורגל של מנצ’סטר סיטי, נחת הערב בארץ ומצטרף להפועל חדרה.
דוניו, שזכה בשתי אליפויות רצופות עם מכבי חיפה בתחילת העשור הנוכחי, יושאל לחדרה מאפולון לימסול הקפריסאית עד לסיום העונה.
דוניו חתם בחדרה באמצעות סוכניו אריאל בוזורגי וזיו שטיינברג ואמר: שמעתי הרבה דברים טובים על חדרה, שוחחתי עם המאמן והבנתי שיש קבוצה טובה שיכולה לצאת מהמצב שהיא נמצאת בו.
—————————————————- הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר: