היעדרויות של גננות בעקבות מחלות החורף מתרחשות ברחבי הארץ – ולא פוסחות על אור עקיבא. בהודעה מיוחדת שפרסמה העירייה ביממה האחרונה מציינים בעירייה כי המצב הוביל לסגירת גני ילדים בלית ברירה, לאור המחסור בצוותים.
“בעקבות תלונות על היעדר גננות בחלק מגני הילדים נבהיר כי נושא הגננות בגני הילדים בכלל הארץ באחריות משרד החינוך”, נמסר מהעירייה. “השבוע, בעקבות ריבוי מחלות אצל מספר רב של גננות במקביל, ולאחר ניסיונות קדחתניים למציאת מחליפות (נמצאו 2 מחליפות בלבד), חלק מהגנים נאלצו להישאר סגורים בלית ברירה.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2020/06/079-גן-ילדים-בחדרה-דוברות-העירייה.jpg?resize=787%2C451&ssl=1)