גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
נמשך הלחץ של שוטרי מרחב מנשה במחוז חוף נגד מחוללי הפשיעה: שוטרי תחנת עירון במחוז חוף פירקו והסירו היום 23 מצלמות שהותקנו במרחב הציבורי בכפרים עארה וערערה בניגוד לחוק/
החל משעות הבוקר (6.2) פשטו שוטרי תחנת עירון ולוחמי משמר הגבול חוף על מספר מתחמים של גורמים עבריינים בכפרים עארה וערערה המוכרים כמחוללי פשיעה מרכזיים ופעלו לפירוק מצלמות אבטחה אשר הותקנו במרחב הציבורי ושימשו את העבריינים למעקב ואיסוף חומרים ויזואליים.
בתוך כך, השוטרים פירקו 23 מצלמות אבטחה שצפו למרחב הציבורי והיוו מטרד ציבורי לאזרחי המקום וכלי אפקטיבי לתיעוד ומעקב.
משטרת ישראל תמשיך להיאבק בגורמים העבריינים בכל הכלים העומדים לרשותה ותפעל כל העת להגברת תחושת הביטחון של התושבים הנורמטיביים.