השבוע הגישה המועצה המקומית בנימינה-גבעת עדה התנגדות לתוכנית המסדרון האקולוגי, שנוגסת בין היתר גם בשטחים של בית ספר כרמים. לטענת המועצה, מנהל מקרקעי ישראל יצר את תוכנית המסדרון האקולוגי במטרה לצמצם את הפגיעה הקשה שתוכנית פארק היין בזכרון יעקב יצרה.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2020/01/רמת-הנדיב-איילים.jpg?resize=800%2C633&ssl=1)
גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383