גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
לאחר שנים של ציפייה ארוכה זה מגיע: מגרש סינטטי קהילתי ומתקני כושר אוניברסליים מוקמים בימים אלו במתחם בית הספר אמי״ת האופק באור עקיבא, שנמצא ברחוב ז’ובטינסקי.
בעירייה כבר החלו לפעול במקום, והמגרש למעשה מוקם במקומו של מגרש אספלט ישן שהיה במקום.
—————————————————- הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר: