גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
נהגי בנימינה ואורחיה מהאזור, ההודעה הזו בשבילכם: מועצת בנימינה-גבעת עדה הודיעה כי החל ממחר, יום שלישי, 13.02.24, תחל המועצה בביצוע עבודות נגישות בבנימינה באזור הספרייה ובצומת רחוב הגביע פינת הברוש. “העבודות צפויות להימשך כשבוע ויכללו הפרעות למעבר באזורים הללו, אנא תשומת לבכם”, נמסר.
—————————————————- הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר: