גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
משהו נעים לנשמה: משמרת ב’ מתחנת כיבוי והצלה חדרה הגיעו הבוקר לסייע ולעזור למשפחה, שנשרף להם הבית אתמול ברחוב הנחל בפרדס חנה כרכור”.
לוחמי האש נרתמו למשימה ועזרו לנקות, לשטוף ולפנות את הבית יחד עם המשפחה. הלוחמים עשו זאת בנתינה ואהבה רבה כל זאת על מנת לסייע עד כמה שניתן למשפחות הזקוקות לעזרה במקרים אלו.
“תחנת כיבוי והצלה חדרה מאחלים למשפחה החלמה מהירה ובריאות איתנה”, נמסר מאנשי התחנה.