גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
חדרה מתיימרת להיות עיר המזוהה עם ספורט, כאשר בשנה שעברה הוקם אולם ה’אנרבוקס’ הרב תכליתי, היכול לשמש הן לכדורסל והן כדורעף, זאת לצד הפועל חדרה שמשחקת כבר שנים בליגת העל בכדורגל.
במצב העניינים הנוכחי, הציפו תושבים טענה מתבקשת – איך יכול להיות שאין מגרשי טניס בחדרה? לדברי התושבים, צריך לנסוע לפחות רבע שעה ליישובים אחרים באזור, במקום שיהיה לעיר גדולה כמו חדרה מגרשים משלה.
בהקשר זה, היה מי שדאג לתייג את ראש העירייה, ניר בן חיים, בתקווה שיסייע לפתור את הבעיה בהקדם האפשרי.
—————————————————- הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר: