גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
היום (14.2) נערכה קבלת פנים מרגשת במיוחד באגף אכיפה וביטחון של עיריית חדרה לעובד חן אטדגי, שחזר משירות מילואים אליו נקרא בשבת של ה-7 באוקטובר.
חן, שעובד בעירייה כפקח, הגיע היום למשמרת ראשונה לאחר 129 ימים והופתע לגלות שחבריו באגף, שהתגעגעו אליו מאוד, אירגנו לו קבלת פנים מיוחדת והעניקו לו תעודת הוקרה על שירות המילואים הארוך והמשמעותי שעשה.
במהלך שירות המילואים שלו, משרת אטדגי באלו”ג 36, כאשר בכל התקופה דאג עם חבריו להעביר ציוד ללוחמים בתוך עזה, ובין היתר גם לפנות פצועים מהשטח בצורה מהירה ובטוחה.
חן – אנחנו מוקירים ומעריכים את תרומתך הגדולה למדינה ושמחים שחזרת אלינו!