גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
בשל גלישת קרקע: איסור גישה למרכז גלישה חינוכי “הגל שלי” הדסה נעורים.
מהמועצה האזורית עמק חפר נמסר כי כתוצאה מכמות הגשמים החריגה שירדה בימים האחרונים, נוצרה חתירה וגלישת קרקע, שעלולה להימשך גם בימים הקרובים, באזור של מרכז גלישה חינוכי – “הגל שלי” הדסה נעורים. אנא הימנעו מכל גישה לאזור זה. אגף ההנדסה פועל לגידור המקום.
במועצה הזכירו לא להתקרב לשפת המצוקים, אל תשהו על החוף בקרבתם או בסמוך לסלעים שהתמוטטו והישמעו להוראות השילוט הקיים במקום.