היצרן של עוגיות השוקולד צ’יפס המוכרות, העביר הודעה היום (רביעי) על הרחבת טווח הריקול בעקבות חשש להימצאות חתיכות מתכת זעירות במוצרים: עוגיות שוקולד צ’יפס עם שוקולד חלב ושוקולד מריר, ועוגיות שוקולד צ’יפס ממולאות בקרם נוגט מעולה.
צרכנים אשר רכשו את המוצרים מתבקשים שלא לצרוך אותם. מחברת י. מרבה ישראל נמסר: “אנו מתנצלים בפני ציבור הלוקחות ופועלים לאסוף את המוצרים מדרכי השיווק, בתיאום עם שירות המזון במשרד הבריאות”.