גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
פעילות חברתית יוצאת השבוע לדרך למען ילדים ממשפחות מעוטות יכולת, במסגרת זו יוצבו ב – 18 קניונים ברחבי הארץ עמדות מסירה לתחפושות שייתרמו ע”י ילדים, בני נוער והורים שמוזמנים להגיע לקניון הקרוב לביתם ולתרום את התחפושת שלהם, שהיא במצב טוב.
בתום התקופה יאספו כל התחפושות, ימיינו ויועברו לעמותת יד ביד למען ילדים ממשפחות שידם אינה משגת לתחפושות חדשות.
אחת העמדות לתרומת התחפושות תפעל בקניון חדרה מיום חמישי ה 29.02.24 ועד יום חמישי 8.03.24.