גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
פרס שר החינוך למתנדבים מצטיינים ע”ש אלעד ריבן ז”ל העונק היום לאלון קרוטמן , תלמיד כיתה י”ב בביה”ס כרמים מגמת תיאטרון וביולוגיה.
אלון תושב מבנימינה. קיבל את הפרס על התנדבותו במד”א פעילותו בתנועת הצופים ופעילותו החברתית בכרמים.
הטקס נערך בחיפה בנוכחות משפחתו, הנהלת בית ספר ונציגי מועצה.
מנהל מחלקת הנוער, לידור משעלי, שהמליץ על אלון לפרס אמר: “אלון נער ערכי וחרוץ שמהווה השראה. הנתינה שלו והמעורבות החברתית באים לידי ביטוי במקומות בהם לוקח חלק. יישר כוח”.