גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
שוטרי תחנת גסר אזרקא הוזעקו אתמול (שלישי, 27.2) בצהרים עם קבלת דיווח על אירוע ירי בכפר במסגרתו נפצע תושב המקום באורח קשה.
חקירה אופרטיבית ומאומצת שכללה שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים של בלשי תחנת גסר אזרקא הביאה לחשיפת זהותם של החשודים תושב הכפר בשנות ה-20 והם נעצרו והובאו לחקירה בתחנת המשטרה שבסיומה נכלאו.
בהתאם לממצאי החקירה וחומר הראיות ביהמ”ש השלום בחדרה האריך את מעצרם של שניים עד יום ראשון והשלישי עד יום שישי. החקירה נמשכת.
—————————————————- הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר: