גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
“זו שליחות וזו שליחות. השליחות שלו שם כרגע קודמת”: כך מסביר לאתר ‘וואלה’ גבריאל סרוסי, חבר מועצת העיר חדרה וממייסדי סיעת “זהות יהודית חדרה” שמספר 3 שלו, סגן-אלוף (מיל.) אורן צור, גוייס ב-7 באוקטובר.
צור עדיין נמצא בשירות מילואים פעיל, תוך שנבצר ממנו להיות חלק אקטיבי מקמפיין הבחירות למועצת העיר, ואפילו ביום הבחירות לא היה יכול להשתתף.