גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
צוותי הכיבוי של תחנת חדרה פעלו כעת בשריפת מחסן גינה “כתר” בחצר מבנה מגורים בן 3 קומות, ברחוב הנרייטה סולד בחדרה.
צוותי הכיבוי בפיקודו של רב רשף נועם שלום זיהו עשן שיוצא ממחסן גינה ״כתר״ אשר נמצא בחצר מגורים, הצוותים החלו בפעולות כיבוי של מוקד הבעירה ועצרו את התפשטות האש למבנה הסמוך.
הצוותים המשיכו סריקות על ידי מצלמה טרמית, במבנה אין לכודים במקום.