גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
סערה גדולה בקרב חלק מציבור ההורים בפרדס חנה כרכור, זאת לאחר שלטענתם, הוחלט להשאיר תלמיד בית ספר יסודי “שביצע הטרדות מיניות” במוסד החינוכי בו הוא לומד.
“בגלל שהנושא בחקירה…בחסות החוק משאירים בתוך בית הספר יסודי ילד שביצע הטרדות מיניות! פגיעות אלימות פיזיות ונזק פיזי! איומים קשים! קללות והרשימה עוד ארוכה!!! כן, כאן בפרדס חנה!”, זעקה אחת האימהות בפוסט שפורסם ברשתות החברתיות. “ישבה מולי מי שמייצגת את המערכת בשיא הקור, מקטינה ומצמצמת את המקרים. ואם זה היה קורה ברחוב היא שאלה.. האם בית ספר שווה ערך למוגנות רחוב? בושה”.
גם התושבים וההורים שהגיבו לפוסט התקשו להישאר אדישים נוכח המקרה: “ממש לא מעניין באיזה בית ספר זה היה, מה שמכעיס שהמערכת במקום להתמודד עם האלימות בנחישות ועל פי החוק, מגלה חמלה כלפי הצד האלים, נוטה להקטין ולמזער את תקריות האלימות.
“טיפול מידי וחד משמעי יציל את הילדים האלימים עצמם וגם את הסביבה שלהם. ואת זה צריכים להבין גם ההורים של אותם אלימים”, נכתב בין השאר. “הפקרות מזעזעת. הילדים נמצאים בסכנה גדולה וחשופים לבריונות אכזרית. הפקרות מוחלטת!!”, הוסיפו תושבים.