דרך צלחה: נבחר השם החדש לבית הספר העל יסודי בבנימינה (אורט לשעבר)

בחירת השם החדש בוצעה בתהליך שיתוף ציבור נרחב שבו לקחו חלק תושבים רבים. במסגרת תהליך שיתוף הציבור התקבלו כ400 הצעות לשמות חדשים מתושבים, תלמידים וצוות בית הספר

עם החלפת הרשת המפעילה של בית הספר העל יסודי ("אורט" לשעבר) נדרש היה לבחור שם חדש לבית הספר העל יסודי. ועדת השמות במועצה אישרה היום (ה') את השם החדש – כרמים.

בית הספר יעבור משנת הלימודים הבאה לרשת 'עתיד'. במכרז שהתקיים לאחרונה ותוצאותיו פורסמו זה מכבר, נודע כי ‘אורט’ לא תמשיך לנהל את מתחם החינוך החל משנת הלימודים הבאה. מי שזכתה במכרז היא רשת ‘עתיד’ כאמור.

לרשת בתי ספר שונים בכל רחבי הארץ. בין המקומות נמצאים גן יבנה, לוד, קריית מוצקין, ירושלים, ראש העין, כפר קרע, אשקלון, פרדיס, דימונה, חיפה ועוד.

בחירת השם החדש בוצעה בתהליך שיתוף ציבור נרחב שבו לקחו חלק תושבים רבים. במסגרת תהליך שיתוף הציבור התקבלו כ400 הצעות לשמות חדשים מתושבים, תלמידים וצוות בית הספר . בשלב השני בחרה ועדה את 6 השמות המובילים, ובשלב השלישי כ 1624 הצביעו ובחרו את השם המועדף מהרשימה. לאחר קרב צמוד נבחר השם כרמים ברוב קולות.

על פי התכנון, ההעברת הבעלות בין ‘אורט’ ל’עתיד’ תעשה בהדרגה עד ל-31.8.2020, כאשר אורט תהיה אחראית גם על הכנת שנת הלימודים הבאה. בתוכנית ההעברה יידונו נושאים שונים וכמובן נושא כוח האדם וצוות ההוראה, המורים ואנשי בית הספר.

רוכשי דירות באור עקיבא מחברת 'חנן מור' בהכנות לקראת הגשת תביעות חוב נגד החברה

עו"ד גיא סרוסי, המייצג רבים מרוכשים של חברת 'חנן מור' בפרויקטים הנבנים כעת במודיעין ובאור עקיבא, מצהיר כי ילחם על כך שרוכשי הדירות יקבלו את דירותיהם ללא ליקויי בנייה, תוך קבלת פיצויים מתאימים בשל האיחור הניכר במסירתן | לדבריו, הוא סמוך ובטוח, כי נושאים חשובים אלה יכללו בדיונים ובהסכמות שאליהם יגיעו הצדדים בשבועות הקרובים

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

המאבק במטרד הרכבים המרעישים: כמה רכבים הורדו מהכביש וכמה דוחות ניתנו בגזרת אור עקיבא וואדי ערה? [וידאו]

ממשיכים לפעול נגד מפגעי רעש מרכב מנועי: משטרת ישראל והמשרד להגנת הסביבה ערכו ביום ה' פעילות אכיפה נרחבת בוואדי ערה בכביש 2 ובכביש 4, בדגש על רכב מנועי שגורם לרעש חזק ולבהלה של הציבור; 115 כלי-רכב הורדו מהכביש

קרא עוד »

ההצעה לסדר באור עקיבא אושרה: יוענק פטור מארנונה למגוייסים בצו 8, בכפוף לאישור משרד הפנים

המציעים – חברי מועצת העיר שמחה יוסיפוב ועו"ד נוח שמאילוב. יוסיפוב לאחר שההצעה שאושרה פה אחד: "אני קורא מכאן לעירייה למצוא את הדרך התפעולית היעילה ביותר להעניק את הפטור לאוכלוסיית הזכאים"

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן