גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע לילדה (הולכת רגל בת 3 וחצי) שנפגעה מרכב בפרדס חנה.
נדב גוב חובש איחוד הצלה מסר: “הענקנו לה סיוע רפואי ראשוני בזירת התאונה. לאחר מכן היא פונתה לבית החולים להמשך קבלת טיפול רפואי כשבשלב זה מצבה מוגדר בינוני”.