גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
ספסלים מזמרים: במסגרת יום המעשים הטובים, כיתת הותיקים של ביה״ס הרב תחומי יחד עם כיתת המצוינות לאומנות בהובלת המורה נינה מרשיין, רקמו יחד את הרעיון של ״ספסלים מזמרים״ בגן המרכזי של בית הספר.
השירים נבחרו להעביר מסרים של אופטימיות, התמודדות ותקווה והציורים הותאמו למילות השירים.
ספסל אחד מיוחד בגן הוקדש לנטע ברעם ז״ל, שנפל ביום הראשון למלחמה. נטע היה בוגר בית הספר ואחותו נגה – תלמידה בכיתת האומנות – ביקשה להנציח את זכרו באיור שלה ובשיר שנטע כתב.