גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
הצייר החדרתי לירן טפירו עם יוזמה מקורית ומדהימה לקפטן הפועל חדרה מנשה זלקה – ציור קיר על חומת המגרש המיתולוגי.
״בשם הדגל וההמנון הזה לוחמים נלחמים בעזה.״
טפירו: ” כששמעתי את המילים של מנשה זלקה בראיון אחרי המשחק נגד סכנין, ישר ידעתי שאני חייב לצייר את זה. מצדיע לך. אני וכל המדינה! אלוף!”
אתמול (16.3), ניצחה הפועל חדרה 1:3 את מכבי נתניה, לאחר מחצית ראשונה מדהימה.
כבר בדקה השנייה אדניי כבש מבישול של חברו, ובדקה ה-22 הם החליפו תפקידים בין הכובש למבשל בדרך ל-0:2. חדרה לא הורידה רגל מהגז ובעוד התקפת מעבר דוניו בישל פעם נוספת לאדניי, והאורחת ירדה למחצית ב-0:3 אדיר.
למחצית השנייה עלה גיא צרפתי עם שלושה חילופים, כשנתניה הייתה עדיפה ב-45 הדקות שנותרו ואף הצליחה לצמק את התוצאה משער של איגור זלאטנוביץ’ בדקה ה-58, אך זה היה מעט מדי ומאוחר מדי.