הנהגים באור עקיבא שנוסעים ברחוב הנשיא בחודש האחרון – הרחוב הראשי של העיר – לא יכולים להישאר אדישים: הם חייבים לנוע במהירות ימינה ושמאלה באחד המקטעים בכביש וכמובן, להאט משמעותית את הנסיעה.
לפני כחודש, תוקנה שוחת ביוב סמוך לצומת הנשיא-הנביאים. צוותי העירייה שטיפלו במקום גידרו את שוחת הביוב – אך חלף כבר כחודש ימים מאז בוצעו העבודות, והגדר עדיין שם.
כאמור, הדבר מהווה מטרד לנוסעים על רחוב הנשיא מדרום לצפון, היות והגידור ממוקם יחסית במרכזו של הנתיב.
![](https://i0.wp.com/i.postimg.cc/FzgDxN85/image.png?resize=800%2C600&ssl=1)