אתם פורים: ביומיים האחרונים התחפשו תלמידי חדרה במוסדות החינוך – גני הילדים, בתי הספר היסודיים והעל יסודיים. הנה כמה מהצילומים שלהם. (צילום: דוברות העירייה)
גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
אתם פורים: ביומיים האחרונים התחפשו תלמידי חדרה במוסדות החינוך – גני הילדים, בתי הספר היסודיים והעל יסודיים. הנה כמה מהצילומים שלהם. (צילום: דוברות העירייה)