ארגון המורים הודיע כי ישבית גם מחר את הלימודים בכל הארץ בכיתות י’ עד יא’ בין 08:00 ל-10:00. זאת עקב המחלוקת מול משרד האוצר על הסכם השכר. הארגון כבר השבית לאחרונה את הלימודים מספר פעמים – חלק בכל הארץ ולעיתים במחוזות מסוימים בלבד.
מארגון המורים נמסר: “אנו נאלצים להחריף את צעדי המאבק בשל האמירות הברורות והבלתי מתפשרות של נציגי האוצר על אי-רצונם להתקדם במו”מ לקראת חתימה על הסכם קיבוצי, כל עוד לא נקבל את דרישתם לחוזים אישיים והפיכת המורים לעובדי קבלן, עניין שמשמעותו היא הצעד הראשון להפרטת מערכת החינוך”.
די כבר די!!!
הרסתם לנו את המדינה ואת הבריאות.
נמאסתם כבר עם הסחטנות החזירית שלכם.
הלוואי על כל העובדים התנאים שלכם , חצי פרזיטים שכמותכם!!!