איזה ערב ענק להפועל חדרה, שלאחר הרבה שבועות של דפיקות לב, הצליחה להישאר אחר הצהריים (11.5) בליגת העל לאחר ניצחון 1:2 על מכבי נתניה בסוג של דרבי.
נתניה נשארת גם היא בליגת העל למרות הפסד לחדרה, בעקבות הניצחון של אשדוד על הפועל ת”א – שירדה לליגה הלאומית.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2024/05/הפועל-חדרה-נשארת-בליגה-23-24-עיריית-חדרה.jpg?resize=504%2C497&ssl=1)
חדרה הייתה הקבוצה הטובה יותר במחצית הראשונה וכבשה שער יתרון בדקה ה-40 מרגליו של רז טוויזר. נתניה הצליחה להשוות בדקה האחרונה של המחצית הראשונה מבעיטה של בר כהן, אך שער פנדל מוצלח של מדמון בדקה ה-52 הכריע את המשחק לטובת חדרה.
נתניה תסיים את העונה במקום ה-11 עם 35 נקודות, ותפגוש במחזור הסיום את הפועל פתח תקוה למשחק לפרוטוקול בלבד. חדרה תשחק במחזור האחרון נגד ת”א (18.5, 18:00).