הכוכב הצעיר של קבוצת הכדורגל הפועל חדרה, אלעד מדמון, נכלל בסגל של מאמן נבחרת ישראל הצעירה גיא לוזון לקראת אולימפיאדת פריז, מהלך שמהווה ציון דרך היסטורי לקבוצה מחדרה.
שחקן המיתולוגי של חדרה בעבר,שלום שוורץ ז”ל, הוא האחרון ששיחק בהרכב הנבחרת לקראת אולימפיאדת מונטריאול 1976. יקיר שוורץ, יו”ר הקבוצה ובנו של הנפטר, ליווה את מדמון במשך שנים רבות.
לאחר עונה מרשימה ביותר בה כבש 12 שערים בליגה, סייע בהישארות קבוצתו בליגה הבכירה, מדמון יגשים בקרוב חלום גדול עם העברתו למכבי תל אביב תמורת סכום של כ-1.6 מיליון אירו.