הקניונים חוזרים לפעול: קניון לב חדרה כבר מוכן, קניון אורות מתרגש ומה קורה ביתר המתחמים באיזור?

הקניונים חוזרים לפעול: קניון לב חדרה כבר מוכן, קניון אורות מתרגש ומה קורה ביתר המתחמים באיזור?

-

מגדלור-פיד ♋

המשק חוזר חלקית לפעול ואיתו גם הקניונים, שהיו חסרים כל כך לציבור בישראל. החל ממחר (7.5) יפתחו מרבית הקניונים המקורים, שהיו סגורים שבועות ארוכים בעקבות מגיפת הקורונה.

על פי הנהלים החדשים, אסור יהיה לאכול בקניונים. יהיו סדרנים בכניסה שיספרו אנשים כאשר המטרה היא שיהיה אדם אחד על כל 20 מ”ר. בחנויות יהיו שני קונים על כל קופה. עמדות אלכוג’ל יפוזרו במתחמים. האפליקציה לניטור האנשים עליה דובר לא תהיה בסופו של דבר.

קניון אורות. צילום: מגדלור ניוז

כך למשל, קניון עופר לב חדרה, מקבוצת מליסרון, יפתח מחר ויפעל על פי הנחיות משרד הבריאות, על מנת לשמור על בריאות הציבור. לקראת פתיחת הקניונים המרחבים הציבוריים עברו ניקוי יסודי. כמו כן בכל הכניסות לקניון ימדד החום לצרכנים ולא תותר הכניסה לבעלי חום מעל 38 מעלות.

בנוסף, אנשי ביטחון יבדקו שהלקוחות חובשים מסכת פה ברחבי הקניון, שומרים על ריחוק חברתי ולהמנע מהתקהלות. כמו כן ידרשו השוהים בקניון להקפיד על כללי היגנייה לרבות חיטוי ידיים ולשם כך פוזרו עמדות חיטוי רבות ברחבי הקניונים.

גם קניון מקס אורות באור עקיבא, יפתח מחר סוף סוף את שעריו. “החל ממחר קניון אורות פתוח לפי הנחיות משרד הבריאות – הכל נקי וערוך לכבודכם, הצבנו עמדות לחיטוי ידיים, מדבקות בולטות יסייעו לכולנו לשמירה על המרחק וכפפות יחולקו בקניון”, נמסר. “בקרוב יחזרו גם פעילויות הילדים הקבועות ויריד האוכל בימי שישי. אתם מוזמנים להגיע וליהנות בבטחה. מחכים לכם”.

קניון לב חדרה. צילום: מגדלור ניוז

באלון עין שמר בצומת כרכור, פתחו עוד לפני מספר ימים. “‘התו הסגול פלוס’ של אלון עין שמר מבטיח שתיהנו מחווית קנייה הכי מהנה והכי בטוחה שאפשר”, נאמר בהודעה. “כל החנויות וכל המותגים ממתינים לכם ע”פ הכללים ממש ליד הבית. גם המסעדות ובתי הקפה נפתחו במתחם בשיטת הטייק אוואי – כמו למשל רולדין, אלוף השווארמה, ךנדוור ורפאלו.

“מבנה גן שמואל” הנחשב למתחם פתוח, פתח את שעריו לפני מספר ימים כשרוב החנויות בו פתוחות. גם מתחם “שערי חדרה” בכניסה לחדרה פתח לפני מספר ימים את שעריו.

גם ‘מול החוף ווילג” פתח את המתחם זה מכבר. “הנהלת המתחם מדווחת כי החנויות שחוזרות לפעילות הן אותן חנויות שבהתאם להנחיות משרד הבריאות החולט כי יחזרו לפעול. בכדי להתאים את מתחם “מול החוף וילג'” לשגרה החדשה ולדאוג לחיטוי מירבי של אזורי הבילוי והקניות, ההנהלה בחרה לנקוט באמצעי זהירות והקצתה עובדים שיפקחו על קיום הנהלים ובין היתר, ימדדו חום למבקרים. מעבר לכך, ההנהלה החליטה לנצל את מערכת הטפטפות הממוקמות מעל שדרות החנויות ומשמשות בשגרה לצינון האוויר בעונת הקיץ, ומזרימה באמצעותה חומרי חיטוי ידידותיים אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות, בכדי לייצר מתחם נקי בימי הקורונה. חומר החיטוי יטופטף באמצעות מערכת המתזים פעמים ביום- בתחילת כל יום פעילות ובסופו כך שהמדרכות, ספסלי הישיבה והאוויר יעברו חיטוי ויסייעו לשמור על בריאות המבקרים והעובדים.

מול החוף וילג’. צילום יחצ
99230cookie-checkהקניונים חוזרים לפעול: קניון לב חדרה כבר מוכן, קניון אורות מתרגש ומה קורה ביתר המתחמים באיזור?

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות