תושבת כרכור חנתה את הרכב שלה ברחוב הבית וחטפה ביצים לחלונות ואיום: “ראי הוזהרת”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

תושבת כרכור חנתה את הרכב שלה ברחוב הבית וחטפה ביצים לחלונות ואיום: “ראי הוזהרת”

-

מגדלור-פיד ♋

תושבת כרכור קיבלה איומים לטענתה – והכל בגלל שחנתה את הרכב שלה בחנייה ברחוב בשכונת מגוריה ביובלים. 

“כבכל בוקר, הבוקר הגעתי לרכב שלי ברחוב שיר”, סיפרה בפורום בשכונה. “לתדהמתי השמשה הקדמית הייתה מפוצצת ביצים וההודעה שלפניכם ממתינה בוישר. מצאתי את עצמי ללא מילים את מול ההתנהגות הבריונית הזו. הרכב שלנו, בדיוק כמו הרכבים של כל אחד ואחד מכם, חונה לעיתים ברחוב. לא, הוא לא עומד ימים ושבועות באותו המקום. הרכב בשימוש מדי יום ומוזז בכל בוקר”.

בתמונה נראים שני פתקים שהוצמדו לרכבה ובהם נכתב: “אנחנו לא מכירים אבל את הרכב שלך אני רואה כל הזמן חונה לימים ארוכים עד שבוע שלם מול ביתי. נא להתחשב בשכנים. כולם צריכים חניה. ראי הוזהרת..כל השכנים”.

התושבת מציינת כי הרכב כלל אינו נפריע לתנועה או לחניות ברחוב ובכל מקרה מדובר בחנייה ציבורית ולא פרטית. “מעולם לא חסמנו אף חניה פרטית ומעולם לא הפרענו לאיש”.

כרכור. “ביריונות לשמה”. צילום: מגדלור ניוז

התושבת הוסיפה: “אתם יודעים מה? גם אם הרכב לא היה זז, מי קובע כמה זמן זה תקין שרכב יעמוד באותו מקום? יום, יומיים או אולי 4 ימים? האם זה מצדיק התנהגות שכזו? האם זה מצדיק לאיים עלינו באופן מפורש ולרשום “ראו הוזהרתם”? האם זה מצדיק פגיעה ברכוש שלנו? מצד אחד רשום בפתק שהרכב לא זז ומצד שני רשום שכל פעם שכן אחר “סובל מאיתנו”, אז הרכב זז או לא?

       

“אני באמת לא מבינה באיזה קטע אני צריכה לתת דין וחשבון על רכב שחונה באופן חוקי ברחוב. אני באמת בהלם. לרגע לא חשבתי שבריונות כזו קיימת בשכונה הזו. אם למישהו יש בעיה או בקשה פרטית, יש דרך וצורה לפנות לאנשים, במיוחד לשכנים שלכם.
מבחינתי, קיבלנו איום מפורש. אני מבקשת ממי שכתב את הפתק ליצור איתי קשר בהקדם. אני לא מתכוונת לחיות בפחד בשכונה שבה אני גרה ושוקלת ברצינות להגיש תלונה במשטרה”.

התושבת קיבלה חיזוקים בתגובות שעודדו אותה כי ההתנהגות המתאורת לא מקובלת ושתגיש תלונה למשטרה.

 

 

ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן