פסח בבית, באור עקיבא: ראש העיר וחברי מועצת העיר כותבים לתושבים

מדגישים את ההתנדבות והלב הרחב של התושבים, מביעים את דאגתם לבריאותם של בני המשפחה ומייחלים שנלמד ונסיק מסקנות חיוביות מהתקופה הנוכחית - בעתיד || ראש העיר יעקב אדרי וחברי מועצת העיר אברהם כהן, שמחה יוסיפוב, משה ביטון, רמי ראובן וילנה זסלבסקי כותבים על פסח בצל מגפה עולמית || פרויקט מיוחד וחגיגי
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

פסח בבית, באור עקיבא: ראש העיר וחברי מועצת העיר כותבים לתושבים

מדגישים את ההתנדבות והלב הרחב של התושבים, מביעים את דאגתם לבריאותם של בני המשפחה ומייחלים שנלמד ונסיק מסקנות חיוביות מהתקופה הנוכחית - בעתיד || ראש העיר יעקב אדרי וחברי מועצת העיר אברהם כהן, שמחה יוסיפוב, משה ביטון, רמי ראובן וילנה זסלבסקי כותבים על פסח בצל מגפה עולמית || פרויקט מיוחד וחגיגי

מגדלור-פיד ♋

ערב פסח תש”ף – החג המשפחתי ביותר שלא הכרנו כמותו מעולם: הערב נסב סביב שולחן הסדר, איש-איש ומשפחתו הגרעינית, לא נתארח, לא נארח, ונחגוג בחיק המשפחה הכי קרובה, המתגוררת איתנו באותו הבית. באור עקיבא, התנועה מתחילה להיות דלילה ברחובות, ולכבוד החג המאוד מיוחד הזה, ראש העיר יעקב אדרי וחברי מועצת העיר כותבים לתושבים על הפסח המתקרב, התחושות, האווירה, הנגיף שתקף את העולם וישראל ועל החירות האישית.


ראש עיריית אור עקיבא, יעקב אדרי: “הקשישים לא מפסיקים להודות לנו ולצוותים המתנדבים”

“אנו בפתחו של חג מאוד מיוחד וחריג. תמיד אנחנו מסובים בקבוצות גדולות של המשפחה. השנה, כל אחד ימלא אחר הוראות משרד הבריאות, ישהה עם משפחתו הגרעינית. אלה ימים של התארגנות כמו כל עם ישראל לחג הפסח, ימים של סיוע לאוכלוסיות החלשות, בעיקר באספקת מזון, עד הבית. אנחנו מספקים לכולם מזון. השבוע סיפקנו באופן מיוחד כאשר כל עם ישראל מתנדב. יפה לראות את הצעירים, החיילים, והתושבים שמתנדבים. כ-100 מדי יום התנדבו ועבדו על מנת שיהיה לקשישים טוב. הקשישים לא מפסיקים להודות לי, לעירייה ולאנשי הצוות על העזרה שאנו מעניקים להם.

“בתקופה האחרונה סגרנו את כל הפארקים, היו מעט מאוד מפרי סדר. המשטרה מופקדת על העניין והיא מטפלת בכל בצורה הכי טובה, בשיתוף המוקד רואה, שכורז בכל מקרה של הפרת ההנחיות. אנחנו במצב סביר ביותר מבחינת תחלואה, נקווה שנמשיך כך. אנחנו מקפידים על הבידוד בהוסטל, והעיר במצב טוב. באשר לניקיון – אנחנו עובדים על הניקיון וחזות העיר, נעשה מאמץ גדול. יש עלייה גדולה בכמות הפסולת, בגלל השהייה בבתים, ואנחנו עובדים מסביב לשעון כדי להתגבר על כך.

“ברצוני לאחל חג שמח לכל תושבי אור עקיבא, חג שמח לכל תושבי מדינת ישראל. ביחד, כמובן, ננצח”.


חבר מועצת העיר, אברהם כהן: “בואו נרתם ונקפיד על ההנחיות”

“כחבר מועצת העיר, ברצוני להודות לתושבי אור עקיבא על כך שדואגים להקפיד על הוראות משרד הבריאות. התקופה לא פשוטה. מועצת העיר דואגת להיפגש עם הגורמים המטפלים בקורונה. אנו דואגים להתעדכן ולהיערך בהתאם, על מנת לעבור את התקופה במינימום נזקים.

“תודה לאילנית חפוטה ולכל המתנדבים אשר עושים מלאכת קודש. דואגים להגיע לפתחי דלתות הקשישים ולדאוג למחסורם. תודה למועדון יום לקשיש בניהולה של רונית פחימה והצוות שלה יחד עם המתנדבים, תודה גדולה לשלומי שגב והצוות המעולה. תודה גדולה בשם אור עקיבא לראש העיר וחברי מועצת העיר. בואו נרתם, נקפיד ונסייע אחד לשני. שיהיה לנו חג פסח וכשר”.


חבר מועצת העיר, רמי ראובן: 

“בני אור עקיבא היקרים והיקרות, תקופה לא פשוטה עוברת עלינו , החשש הבריאותי שמלווה בחשש של היום שאחרי ובין לבין לא ידוע מתי זה יסתיים ומתי יחלוף. ולי תפילה שנעבור זאת במינימום אבדות ובזמן קצר ושנחזור למסלול ולא נשכח כמה שברירי הרגע ונדע להעריך ולנצור תמיר את הטוב. חג חירות שמח”.

 

 


חבר מועצת העיר, משה ביטון: “נתאחד כולם ונעשה יותר למען הכלל”

Image may contain: ‎‎‎ביטון משה‎‎, smiling‎

“תושבים יקרים, מגיפות פקדו את האנושות עוד מהמאה ה-14- מ”המרה השחורה” ועד הנגיף הספרדי, מהאבולה ועד הסארס במאה ה-20. העולם ידע להתמודד ולעבור את המשברים. זו הפעם הראשונה שהנגיף פגע גם במדינת ישראל, ובעזרת השם נעבור גם את זה ביחד.

“אנחנו בחודש ניסן שהוא ראש השנה: ויאמר ה’ למשה ואהרון במצרים, החודש הזה לכם ראש החודשים, ראשון לכם לחודשי השנה”. מכאן אני רוצה לאחל ולברך את תושבי אור עקיבא ואת כלל תושבי ישראל בחג של בריאות, חג של חירות ואביב שמח, חג של ביחד ובצוותא ובערבות הדדית, שחלילה לא יישאר אף אחד לבד וחסר. חג של אהבת חינם, חג של בשורות טובות לתושבי אור עקיבא, למדינת ישראל והעולם כולו.

“נקווה שבפתחה של השנה החדשה, נתאחד כולם ונעשה יותר למען הכלל, למען אלה שקשה להם, למען אלה שנשארו מאחור, המובטלים שחרב עליהם עולמם, למען בעלי העסקים שעמל כפם ירד לטמיון. נקווה שנבחרי הציבור כולם יתאחדו ויעשו יחד לטובת הכלל, והעיר אור עקיבא בפרט – שהרי אור עקיבא לפני הכל. תושבים יקרים, הישמרו לנפשותיכם ולבריאות יקירכם, הישמעו להוראות משרד הבריאות, אלה הוראות מצילות חיים. יחד נעבור תקופה קשה זו, מחוזקים יותר, אוהבים, סובלניים, ויותר חומלים אחד לרעהו. שאו ברכה כולם, ונעבור תקופה קשה זו בבריאות טובה לכל עם ישראל. בשם השם נעשה ונצליח”.


חבר מועצת העיר וראש העיר לשעבר, שמחה יוסיפוב: “החשש לשלומם של קרובנו אינו מרפה” 

“תושבי אור עקיבא היקרים, ימים לא קלים אנו עוברים. אני ומשפחתי מסתגרים בבתים כמו כל אזרחי ישראל. ישנה אי ודאות, אזרחים רבים איבדו את מקור פרנסתם והחשש לשלומם של קרובינו אינו מרפה, אך יחד עם זאת אנו אופטימיים כי יש על מי לסמוך. משרד הבריאות, הרופאים, אחים ואחיות, כוחות הביטחון וכל מי שעומד בחזית, הם האנשים הטובים ביותר ובע״ה נזכה לגאולה.

“גם בימים אלו, כאשר כל משרדי הממשלה והרשויות המקומיות עוסקות בניהול ותמיכה בעורף, יחד עם סיוע לתושב, תפקוד העירייה והעומד בראשה מדיר שינה מעיניי. ועדות חשובות לא נבחרו לפי חוק, אין קואליציה (לפי משרד הפנים – הרשות המקומית היחידה), למרות שלא פעם אחת הצעתי לראש העיר להזניח את האגו ולסייע לו בהרכבת הקואליציה בהתנדבות מלאה ללא שכר. אני מעוניין לתרום מניסיוני על מנת להחזיר את עירנו לתנופה, שגשוג ופריחה.

“באותה נשימה ברצוני לשבח ולהכיר תודה, למתנדבים החרוצים,אתם דוגמה ומופת ישר כוח. בהזדמנות זו אני מברך אתכם תושבים יקרים, בחג אביב שמח,פסח כשר,שתזכו לבריאות,אושר, נחת,רוגע, ושלווה והכי חשוב המשך עשייה עם המון אהבה”.


חברת מועצת העיר, ילנה זסלבסקי: “בתקופה הזו אנחנו למדים מה באמת חשוב לנו בחיים ועל מה אפשר לוותר”

Image may contain: Elena Zaslavsky, smiling

“השנה אנו חוגגים את חג פסח בסיטואציה מורכבת, מה תהינה השלכותיה לטווח הקרוב ולעתיד הרחוק. בתקופה האחרונה למדנו יותר להיות קרובים אחד לשני בלי להתקרב פיזית, להעריך יחסים בין אישיים ולהיות יותר אנושיים, לתמוך ולסייע אחד לשני ובעיקר להבין מה באמת חשוב לנו בחיים ועל מה אפשר לוותר. אני גאה בתושבי אור עקיבא שמציעים עזרה לזקוקים לה, משתדלים להחזיק מעמד למרות הפגיעה הכלכלית והנפשית שהיא לא קטנה. מתנדבים רבים, עובדי עירייה יחד עם חיילים התגייסו למטרה משותפת זו, לעזור לקרובים וגם לאחרים במצוקה.

“המשבר הנוכחי מחייב אותנו ברמה אישית, משפחתית, ארגונית ומדינית לבדוק את יעדנו ודרכנו ולהגיע למסקנות חדשות. על בני נוער שתקופה ממושכת לומדים באמצעות כלים טכנולוגיים זה הזמן להגביר אחריות על לימודיהם, וגם להביע אכפתיות ולעזור בשמירה על בריאות של בני המשפחה. אני מאחלת לכולם חג פסח שמח, תשמרו על עצמכם והעיקר שתהיו בריאים ושמחים”.


 

132020cookie-checkפסח בבית, באור עקיבא: ראש העיר וחברי מועצת העיר כותבים לתושבים

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

אולי יעניין אותך

תביעת מיליונים: התנגשה בדלת הזכוכית של חנות בקניון, וסובלת מנזקים קשים עקב זעזוע המוח בו לקתה

על פי התביעה, מאז התאונה בה התנגשה בחלון ראווה בחנות בקניון שבעת הכוכבים, מתקשה האישה לתפקד בעבודתה ובחייה, מפני שהחלה לסבול מכאבי ראש תמידיים, מסחרחורות, המלוות בעילפון, מהפרעת שינה קשה והפרעות קוגניטיביות, ורגשיות שלא סבלה מהן טרם התאונה

לידיעה המלאה

 

דילוג לתוכן