השריפה במרכז דיור לקשישים בחדרה: הדיירים פונו וטופלו במרכז הפנאי קלור [תמונות]

האירוע טופל ע"י אגף הרווחה ואגף אכיפה וביטחון בעיריית חדרה, בעבודה משותפת עם מנהל אחזקה ולוגיסטיקה בפנאי העיר וצוות העובדים והמתנדבים המסורים של מרכז הפנאי קלור
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

השריפה במרכז דיור לקשישים בחדרה: הדיירים פונו וטופלו במרכז הפנאי קלור [תמונות]

האירוע טופל ע"י אגף הרווחה ואגף אכיפה וביטחון בעיריית חדרה, בעבודה משותפת עם מנהל אחזקה ולוגיסטיקה בפנאי העיר וצוות העובדים והמתנדבים המסורים של מרכז הפנאי קלור

מגדלור-פיד ♋

77 מדיירי מקבץ הדיור “בית דניאל” בחדרה פונו בעקבות השריפה שפרצה במקום למרכז הפנאי קלור, שם קיבלו אותם עובדי המרכז עם שתייה חמה, מזון, סביבה בטוחה ואווירה ביתית ונעימה. המשנה לראש העיר עו”ד יניב דרי: “שיתוף פעולה מחמם את הלב בין אגפי העירייה, עובדי פנאי העיר וצוות העובדים המסור במרכז הפנאי קלור.”

עקב שריפה שפרצה אמש (רביעי) במקבץ דיור ‘בית דניאל’ בחדרה, מבנה בן 9 קומות בו שהו כמאתיים קשישים, הגיעו כוחות החילוץ למקום, איתרו את מוקד השריפה במחסני בית האבות ופינו חלק גדול מהקשישים למרכז הפנאי קלור הנמצא בקרבת מקום. עם קבלת הדיווחים על השריפה, שככל הנראה פרצה במחסני בית האבות, דלתות מרכז הפנאי נפתחו באופן מידי, חדרי המרכז נפתחו ואווררו והעובדים הכינו את המקום לאירוח הקשישים, 77 במספרם.

האירוע טופל ע”י אגף הרווחה ואגף אכיפה וביטחון בעיריית חדרה, בעבודה משותפת עם מנהל אחזקה ולוגיסטיקה בפנאי העיר וצוות העובדים והמתנדבים המסורים של מרכז הפנאי קלור.

הדיירים שפונו למרכז הפנאי שהו שם במשך כמה שעות במהלך טיפולם של כוחות החילוץ וההצלה באירוע השריפה, והוחזרו בשלום לבית האבות בתום האירוע, כשהתקבל אישור לכך.

     

מנהלת מרכז הפנאי קלור ליאנה גלר: “אנחנו תמיד מוכנים להושיט יד לעזרה עבור תושבי העיר. מיד עם קבלת ההודעה לגבי השריפה הגענו למרכז, פתחנו את כל החללים במבנה, הפעלנו חימום, הוצאנו ספות וכיסאות לדיירי בית האבות וחיכינו להם עם שתייה חמה. חלק מהדיירים היו מבוהלים, שאלו שאלות ורצו לדעת מה קרה. עשינו את המקסימום כדי שיהיה להם נעים וחם בזמן שהם שוהים במרכז, שוחחנו איתם ודאגנו שיהיה גם מענה בשפה הרוסית”.

צילומים: באדיבות מחוברים

גם המשנה לראש העיר ויו”ר פנאי העיר עו”ד יניב דרי הגיע למקום והביע התרגשות למראה עשרות הקשישים שמילאו את חדרי מרכז הפנאי. “זהו שיתוף פעולה מחמם את הלב בין אגף הרווחה ואגף האכיפה והביטחון בעיריית חדרה, עובדי פנאי העיר, צוות העובדים המסור והמתנדבים במרכז הפנאי קלור, שהגיעו ונתנו מעצמם לטובת הקהילה.” דרי הוסיף כי המקרה, שהסתיים ללא נפגעים בנפש, מוכיח את החשיבות של חוסן קהילתי. “מרכז הפנאי שימש בעת האירוע כמרכז חוסן קהילתי לעתות חירום וכמשאב מצוין להתמודדות קהילתית עם משברים. ההתגייסות המהירה של עיריית חדרה וצוותי פנאי העיר במתן מענה מידי ואיכותי לדיירי בית האבות שפונו מהמבנה, היא דוגמא ליכולת של קהילה חזקה ויציבה לתפקד באופן מיטבי הן בשגרה והן בעתות חירום ולחזור לשגרה ולתפקוד בריא ביעילות ובמהירות”.

לכל העדכוניםחדשות חדרה
ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן