פרצו בשיטתיות לבתים בבנימינה ופרדס חנה וגנבו רובים של חיילי צה”ל בחופשה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

פרצו בשיטתיות לבתים בבנימינה ופרדס חנה וגנבו רובים של חיילי צה”ל בחופשה

-

מגדלור-פיד ♋המשטרה עצרה בתום חקירה סמויה 5 חברי חוליה מכפר קרע בחשד שגנבו בשיטתיות כלי נשק מחיילים בבנימינה, פרדס חנה והסביבה. 

בתום חקירה סמויה בת מספר חודשים, עצרה המשטרה 5 תושבי קרע, בשנות ה-30 לחייהם, בחשד לגניבת כלי נשק מחיילים בעת שהותם בחופשה.

צילום: דוברות המשטרה חוף

מדובר בחקירה שנפתחה לאחר ניתוח מקצועי של מאפייני התפרצויות באזור בנימינה- פרדס חנה, אשר העלה כי מדובר מאפיינים דומים, בדגש על התפרצויות ממוקדות לבתים של חיילים במהלך סופי שבוע וגניבת כלי הנשק, ככל הנראה לפי איתור מוקדם.

בתוך כך, חקירה מואצת אישרה את החשדות האמורים כי מדובר בחוליה, שעל פי החשד מאתרת את הקורבנות בתחנת הרכבת של בנימינה והסביבה, לרוב בימי חמישי עם שובם של החיילים הביתה מבסיסם לחופשת סוף שבוע, כאשר ניהלו החשודים מעקב אחר חיילים שברשותם נשק ופרצו לבתיהם לאחר מכן וגנבו את כלי הנשק באופן ממוקד.

בלשי היחידה המיוחדת של משטרת ישראל הפעילו אמצעים טכנולוגיים מתקדמים העומדים לרשות המשטרה, לשם חשיפת החשודים ועקבו אחר פעילותם עד לשלב המעצר, בזמן אמת, כאשר החשוד הראשון נעצר בעת הפריצה לבית של חייל כשהנשק הגנוב נמצא ברשותו ושאר החשודים נעצרו השבוע, בהתאם להתפתחות החקירה.

חיילים ואזרחים בעלי נשק ברשיון, נדרשים לשמור על כלי הנשק ולאחסנם בהתאם להוראות החוק על מנת למנוע את האפשרות של גניבתם והגעתם לידיים שאינן חוקיות ובטוחות.

מעצרם של כלל החשודים בתיק הוארך בבית המשפט שלום עכו והחקירה נמשכת.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום


[fbcomments]

 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”4″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן