במועצת פרדס חנה-כרכור בודקים: האם משאית פינוי המיחזור פינתה את כל הפחים לאותו המקום?פוסט שכתב תושב פרדס חנה-כרכור באחד מהפורומים של המושבה, הביא את המועצה להתייחס לסוגיית המיחזור הבוקר (13.9) בהודעה רישמית מטעמה.

התושב ציין אתמול: "אז זהו. זה כנראה סופי. חזון המיחזור בנסיגה. היום בשעה 04:00 בבוקר הגיעה משאית פינוי ובמחי יד אספה את האריזות מהפח הכתום ואת שאריות המזון מהפח החום. שני הפחים רוקנו לאותה משאית. הזהו חזון המיחזור שהמועצה כל כך השקיעה בו? או שזו עצלנות/ רשלנות של קבלני הפינוי? לי אין את התשובה. זה מה שראיתי. אין יותר משמעות לפח החום. אפשר לזרוק לתוכו מה שתירצו, או שאפשר לאסוף את הפחים החומים ולהחליפם בפחים כתומים נוספים".

במועצה התייחסו הבוקר לסוגיית המיחזור במושבה. "אנו משקיעים רבות בתחומי איכות הסביבה בכלל ופועלים כל העת לשיפור ולייעול תהליכי המחזור ביישוב והנגשתם לתושבים", נכתב בהודעה מטעם המועצה. "אנו רואים בחומרה רבה את ערבוב זרמי הפסולת (על ידי הקבלן), באם היה מקרה כזה, כמדווח.

"אנחנו מבררים את הטענות מול הקבלן ומול אתר תחנת המעבר בעפולה אשר קולטת את משאיות המחזור. בהמשך לכך , דרשנו מהקבלן לקבל את מסלולי הגי פי אס של המשאיות שעסקו ביממה האחרונה בפינוי מכלי המחזור. במידה ויעלה כי הקבלן אסף את הזרמים השונים לאותה משאית זהו מקרה חמור מאוד ובניגוד להנחיות המועצה.

"אי לכך במידה ואכן כך אנחנו נטפל בזה בחומרה הנדרשת. אנו שמחים ומודים לכם על מעורבותכם וערנותכם ומבקשים לפקוח עיניים ולהעביר דיווחים למוקד במידה והדבר חוזר שנית >>> כמו כן, נודה על קבלת תמונות להוכחת הטענות הללו ולהמשך טיפול מול הקבלן".

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

[fbcomments]


[blog_news title="עוד חדשות" style="" count="4" category="" category_multi="" excerpt="0" link="" link_title=""]

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן