אחרי ספירת קולות החיילים ובעלי המוגבלויות: יעקב אדרי הוא ראש העיר של אור עקיבאהדרמה בבחירות באור עקיבא ממשיכה גם יומיים לאחר הבחירות: הערב הגיעה לעירייה הקופסה המאגדת בתוכה את קולות הח יילים, בעלי המוגבלויות והאסירים – אשר תחתום את סבב הבחירות 2018. מדובר בכמעט 300 קולות אשר יספרו ויכריעו מי יהיה ראש העיר ומי יהיו הרשימות שיזכו להיכנס למועצת העיר.

בשעה 22:30 החלו להגיע התוצאות הראשוניות מהספירה האחרונה. על פי הספירה – יעקב אדרי קיבל 92 קולות, שמחה יוסיפוב 89 קולות, ארקדי גדילוב 24 קולות ונוח שמאילוב 12.

המשמעות: אדרי גבר על המתמודד המרכזי מולו – שמחה יוסיפוב בכ-150 קולות והוא ימשיך בתפקיד ראש עיריית אור עקיבא גם ב-5 השנים הקרובות.

• [קראו גם: |בחירות באור עקיבא| אדרי הכריז על ניצחון, הפער בינו לבין יוסיפוב גדל; קולות החיילים ייספרו מחר ]

 

עוד לפני כן, קצת אחרי השעה 21:30 נודע כי נפסלו כ-40 מעטפות של בעלי המוגבלויות. "יש מקום לעתירה אם הדבר אכן נכון", אמר גורם המעורב בבחירות בעיר. "במידה והפער בין יעקב לשמחה יהיה פחות מ-40 קולות, תהיה ככל הנראה עתירה לבית המשפט בבקשה שיורה לספור את הקולות האלה".

 

"חלום שהתגשם": הכירו את מוזיאון הלגו הקהילתי בפרדס חנה-כרכור

אורלי אקרון, תושבת פרדס חנה-כרכור וחובבת מושבעת של לגו, החלה לבנות להנאתה עד שהקימה מיזם קסום על טהרת הלגו בשם 'הקובייה הקסומה' | עם שלל פעילויות ואלפי חברים בדף הפייסבוק, היא מספרת על הסטים הייחודיים מרחבי אירופה, התרומות המרגשות למפונים וגם על האור הגדול שמפיץ הלגו בימים חשוכים של מלחמה

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן