|בחירות באור עקיבא| אדרי הכריז על ניצחון, הפער בינו לבין יוסיפוב גדל; קולות החיילים ייספרו מחרראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי הודיע בשעה האחרונה (רביעי) כי ניצח בבחירות לראשות העיר והודה לפעיליו ותומכיו. "בוקר חדש, תקופה חדשה, ממשכים את העשייה", כתב אדרי בפוסט ברשתות החברתיות. "אני רוצה להודות לכל הפעילים והתומכים וכל מי שסייע לי תודה, תודה, תודה, לכל מי שהצביע. תודה לכם תושבי אור עקיבא , על האמון לעוד חמש שנים של עשייה ופיתוח בכל התחומים.

אדרי כתב עוד כי "אני ממשיך בעשייה ובעבודה האמיתית לפיתוח וקידום העיר לעוד חמש שנים נוספות ומבטיח להמשיך לשרת אתכם נאמנה. 'אתה לא צריך להיות איש גדול כדי להתחיל לעשות דברים טובים , אתה צריך להתחיל לעשות דברים טובים כדי להיות איש גדול' אמר רבי נחמן מברסלב".

מוקדם יותר הודיעו בוועדת הבחירות באור עקיבא כי הושלמה ספירת הקולות בקלפיות בעיר וכעת ממתינים לספירת קולות החיילים שתיערך ככל הנראה מחר, זאת לאחר שצה"ל טרם הספיק להעביר את מעטפות המצביעים בני העיר היום.

באתר משרד הפנים דווחו הבוקר הנתונים עד השעה 07:00 וחלו בעיות בכניסה לאתר, שכן הוא קרס. אולם בוועדת הבחירות בעיר הצטברו קלפיות נוספות שנספרו עד השעה 09:00. על פי התוצאות המעודכנות אותן אנו מפרסמים לראשונה, ראש העיר אדרי מוביל על חבר מועצת העיר וראש העיר לשעבר שמחה יוסיפוב בכ-165 קולות. מדובר בפער גדול, והערכה היא כי לא ניתן יהיה לסגור אותו עם קולות החיילים – ועל כן, אדרי הכריז על ניצחון.

קראו גם >>> 

|בחירות באור עקיבא וחדרה| מסתמן: אלה הרשימות שירכיבו את מועצות העיר

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן