מחלוקת בליכוד באור עקיבא: פתיתו הגיש עתירה למחוזי; התנועה עורכת סקר

מחלוקת בליכוד באור עקיבא: פתיתו הגיש עתירה למחוזי; התנועה עורכת סקר

-

מגדלור-פיד ♋


בחירות 2018

[ujicountdown id=”בחירות 2018 ” expire=”2018/10/30 08:00″ hide=”true” url=”” subscr=”” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]


המועמד לראשות העיר אור עקיבא, איציק פתיתו, הגיש היום עתירה לבית המשפט המחוזי בחיפה כנגד תנועת הליכוד בדרישה לקיים פריימריז במפלגה שיכריעו את מועמד התנועה בבחירות לראשות העיר.

כזכור, התנועה בחרה בראש העיר לשעבר שמחה יוסיפוב לעמוד בראשה בבחירות הקרובות ואולם אמש, החליט ראש הנוכחי יעקב אדרי להתמודד שוב בבחירות הקרובות. אדרי, אף הוא, חבר מפלגת הליכוד.

אלא שמאתמול הרוחות סוערות בעיר – ומקורבים למפלגה הודיעו כי יערך סקר אשר לפיו תכריע התנועה ותבחר את המועמד שלה לראשות העיר.

Θ  תושבי אור עקיבא: כבר נרשמתם למלגת העירייה 2018? [פרסומת]

העתירה שהגיש פתיתו, היום

פתיתו הגיש את העתירה בין היתר כשהוא מסתמך על פסיקה לפיה לא מדובר בנסיבות מיוחדות המצדיקות את בחירתו “האוטומטית” של יוסיפוב כמועמד הליכוד, וכי יש לקיים פריימריז המבטאות נכונה את רצון חברי התנועה.

ביום שני כתב יוסיפוב בעמוד הפייסבוק שלו כי הוא לא שולל את האפשרות שיתמודד במסגרת רשימה עצמאית: “במשך חודשים ארוכים הצהיר יעקב אדרי כי אין בכוונתו להתמודד לקדנציה נוספת. יתכן כי קרא את המפה הפוליטית וחש את האכזבה ממנו ואת הסקרים שהעידו שזכה בתוצאה נמוכה יחסית לראש עיר מכהן.

“גם לתנועת הליכוד ולנבחריה הודיע אדרי כי הוא לא מתמודד לקדנציה נוספת. ועדה עליונה של התנועה קיבלה החלטה לתמוך במועמדותי לראשות עיריית אור עקיבא. הליכוד אף הבטיח לי בכתב לסייע ואף העמיד לרשותי תקציב ראשוני לקמפיין. יעקב אדרי עצמו נפגש עימי, הביע תמיכה במועמדותי, לחץ יד והבטיח לעזור.
“עתה, באופן תמוה, הוא משתמש בכל התכסיסים על מנת לאלץ את הליכוד לתמוך בו ולמנוע ממני להתמודד מולו תוך שהוא משתמש בסקר ישן המעיד על פער זניח בינינו.

“אני לא פוסל אפשרות להתמודד על ראשות העיר במסגרת רשימה עצמאית או אחרת. זה לא ימנע מאיתנו לנצח הפעם”, הוסיף יוסיפוב.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]

 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”3″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

נפתחה שביתת בתי החולים, גם ב”הלל יפה” בחדרה; צפו באלימות במרכז רפואי בצפון מהלילה [וידאו]

השביתה כוללת את בתי החולים הכלליים, הגריאטריים, הפסיכיאטריים והשיקומיים בכל הארץ. היום יעבדו בתי החולים במתכונת שבת וחג * השביתה תכלול את מרפאות הקהילה, לשכות הבריאות ובמשרדי הממשלה * גם הלילה: אלימות קשה במרכז הרפואי לגליל בנהריה

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן