מחלוקת בליכוד באור עקיבא: פתיתו הגיש עתירה למחוזי; התנועה עורכת סקר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מחלוקת בליכוד באור עקיבא: פתיתו הגיש עתירה למחוזי; התנועה עורכת סקר

-

מגדלור-פיד ♋


בחירות 2018

[ujicountdown id=”בחירות 2018 ” expire=”2018/10/30 08:00″ hide=”true” url=”” subscr=”” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]


המועמד לראשות העיר אור עקיבא, איציק פתיתו, הגיש היום עתירה לבית המשפט המחוזי בחיפה כנגד תנועת הליכוד בדרישה לקיים פריימריז במפלגה שיכריעו את מועמד התנועה בבחירות לראשות העיר.

כזכור, התנועה בחרה בראש העיר לשעבר שמחה יוסיפוב לעמוד בראשה בבחירות הקרובות ואולם אמש, החליט ראש הנוכחי יעקב אדרי להתמודד שוב בבחירות הקרובות. אדרי, אף הוא, חבר מפלגת הליכוד.

אלא שמאתמול הרוחות סוערות בעיר – ומקורבים למפלגה הודיעו כי יערך סקר אשר לפיו תכריע התנועה ותבחר את המועמד שלה לראשות העיר.

Θ  תושבי אור עקיבא: כבר נרשמתם למלגת העירייה 2018? [פרסומת]

העתירה שהגיש פתיתו, היום

פתיתו הגיש את העתירה בין היתר כשהוא מסתמך על פסיקה לפיה לא מדובר בנסיבות מיוחדות המצדיקות את בחירתו “האוטומטית” של יוסיפוב כמועמד הליכוד, וכי יש לקיים פריימריז המבטאות נכונה את רצון חברי התנועה.

ביום שני כתב יוסיפוב בעמוד הפייסבוק שלו כי הוא לא שולל את האפשרות שיתמודד במסגרת רשימה עצמאית: “במשך חודשים ארוכים הצהיר יעקב אדרי כי אין בכוונתו להתמודד לקדנציה נוספת. יתכן כי קרא את המפה הפוליטית וחש את האכזבה ממנו ואת הסקרים שהעידו שזכה בתוצאה נמוכה יחסית לראש עיר מכהן.

“גם לתנועת הליכוד ולנבחריה הודיע אדרי כי הוא לא מתמודד לקדנציה נוספת. ועדה עליונה של התנועה קיבלה החלטה לתמוך במועמדותי לראשות עיריית אור עקיבא. הליכוד אף הבטיח לי בכתב לסייע ואף העמיד לרשותי תקציב ראשוני לקמפיין. יעקב אדרי עצמו נפגש עימי, הביע תמיכה במועמדותי, לחץ יד והבטיח לעזור.
“עתה, באופן תמוה, הוא משתמש בכל התכסיסים על מנת לאלץ את הליכוד לתמוך בו ולמנוע ממני להתמודד מולו תוך שהוא משתמש בסקר ישן המעיד על פער זניח בינינו.

“אני לא פוסל אפשרות להתמודד על ראשות העיר במסגרת רשימה עצמאית או אחרת. זה לא ימנע מאיתנו לנצח הפעם”, הוסיף יוסיפוב.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]

 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”3″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן