מגיע לו פרגון: רס”ם (מיל’) דן ראובן מחדרה נבחר למצטיין אוגדת מילואים

הוא מפקד אוגדה 252, סמל מחלקה בגדוד 9217, ומתייצב למילואים מתוך מחויבות * ראובן: "התרגשתי מאוד, תודה על ההזדמנות"

מגיע לו פרגון: רס”ם (מיל’) דן ראובן מחדרה נבחר למצטיין אוגדת מילואים

הוא מפקד אוגדה 252, סמל מחלקה בגדוד 9217, ומתייצב למילואים מתוך מחויבות * ראובן: "התרגשתי מאוד, תודה על ההזדמנות"

מגדלור-פיד ♋

בטקס מרגש בראשות מפקד ‘עוצבת סיני’, תת אלוף דדו בר כליפא, הוענקו השבוע תעודות מצטייני אוגדת המילואים 252 לכבוד יום העצמאות 2022. במהלך הטקס הוענקו תעודות ההצטיינות לחיילי החטיבות השונות ממפקד האוגדה וממפקדי החטיבות השונות. הטקס התקיים במחנה פלוגות ובו נכחו בני המשפחה של המצטיינים וחיילים מהחטיבות השונות.

הכירו את מצטיין מפקד אוגדה 252, סמל מחלקה בגדוד 9217, רס”ם (מיל’) דן ראובן. דן, בן 27, מתגורר בחדרה ועובד בחברת הכנה לצבא ולכושר קרבי. כשהוא נקרא למילואים, הוא סמל המחלקה בגדוד 9217, אחראי על החיילים במחלקה שלו, דואג להם אם הם יצאו וחזרו הביתה בשלום. 

// מצטיין. רס”ם (מיל’) דן ראובן. צילום: דובר צה”ל

כשנשאל על תפקידו משתף דן,: “אני מאוד אוהב את התפקיד ובכלל אוהב את הצבא, אני תמיד מתייצב לכל המילואים מתוך המחויבות עצמית ומהאהבה לתרום”. כאשר נשאל על ההצטיינות משתף דן: “המג”ד שלי סיפר לי את הבשורה המשמחת, שקיבלתי את ההצטיינות, התרגשתי מאוד. תודה על ההזדמנות.”

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

השיטור העירוני בחדרה יורה על בדיקה ברחוב של אופניים וקורקינטים חשמליים

בעקבות העלייה הדרמטית בתאונות הדרכים בכלי רכב זעירים, יוצאים בעיריית חדרה וברלב”ד בקמפיין הסברה נרחב מבתי הספר ועד שלטי חוצות להגברת הבטיחות בדרכים. בנוסף, על פי העירייה, ייערכו מבצעי הסברה ואכיפה ברחובות העיר על ידי השיטור העירוני, כאשר המשטרה תוריד מהכביש רוכבי אופניים וקורקינט חשמלי ומכני וכן אופנועים. הכלים ייבדקו ע”י בוחן המשטרה ובמקביל יעברו הנהגים הסבר והדרכה קצרה על משמעות הרכיבה ודגשים על נהיגה בטוחה וזהירה במרחב העירוני.

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן