“ארור”, “שפל חסר תקדים”: חברי מועצת העיר באור עקיבא נגד הטרולים בפייסבוק 📹

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

“ארור”, “שפל חסר תקדים”: חברי מועצת העיר באור עקיבא נגד הטרולים בפייסבוק 📹

-

מגדלור-פיד ♋

“יש לגנות אותו, “להוקיע אותו”, “גועל נפש”, “שפל חסר תקדים, הגיעו למשפחות שלנו”: ישיבת מועצת העיר אור עקיבא אמש שעסקה בנושא התקציב העירוני שלבסוף לא אושר, נפתחה דווקא בהסכמה רחבה ובהתקפה של כל חברי המועצה נגד תופעת הטרולים (משתמשי רשת אנונימיים) ברשתות החברתיות.

חבר מועצת העיר, אלי אנקונינה, שהעלה את הנושא, ציין כי “הבן אדם הזה נבל, ארור. צריך להוקיע אותו, אנשים סולדים מזה, נגעלים מזה. זה התחיל מראש העיר, עבר לחברי מועצה, רוצה להתערב בעבודת העירייה לגבי התקציב”.

ראש העיר לשעבר שמחה יוסיפוב אמר כי “כולם אומרים שזה האנשים של שמחה. 4,000 אנשים ויותר הצביעו לשמחה. אלה האנשים של שמחה. אני מקווה שהפרצוף האמיתי של מי שמלכלך על כולנו יתגלה. צריך לגנות את זה.

אברהם כהן אמר בכעס כי “מי שעושה את זה אין לו נשמה. שהילדים שלו יחזירו לו באותו מטבע. שיוריד את המסיכה. בושה וחרפה”.

יוסי כדורי הוסיף כי “אלה דברים מזעזעים. פוגעים במשפחות. כולנו מגנים את התופעה הזו”.

ארקדי גדילוב הצטרף לגינויים וקרא לחסום את המשתמשים האנונימיים. “אני סבלתי לא פחות מכם, ועוד הרבה לפניכם. אם חברי המועצה מתעבים את הדרך הזו, תחסמו את האנשים האלה ונקטין את החשיפה שלהם”.

הפרופיל של רפאל אברמוב בפייסבוק || צילום מסך

ראש העיר אדרי התייחס בעיקר למשתמש בפייסבוק הנושא את השם “רפאל אברמוב”. אברמוב מפרסם פוסטים הכוללים תמונות של ראש העיר ונבחרי ציבור, בהם הוא מכפיש את שמם וכותב על עבירות לכאורה שמבוצעים על ידי נבחרי ציבור בעיר.

אדרי ציין כי “נפתחו חקירות כדי לגלות מי עומד מאחוריהם. הם מכפישים משפחות, ילדים, נכדים. לאן הגענו? תוך כדי ישיבה אני מקבל דרישת שלום מאותם אנשים. בקנדציות קודמות היו ביקורות, הגענו אפילו למשטרה על כל מיני דברים. אבל למה הילדים? מה עשו הילדים?”.

אדרי הביע את מורת רוחו על כך שחברי מועצת העיר מזה למעלה משנה לא התייחסו לנושא בפומבי או בישיבות המועצה. “זה כבר מאוחר מאוד, כבר שנה שלמה. אף חבר מועצה. זה כתב אשמה נגד חברי המועצה. אני לא מאשים אתכם, אבל אני מתבייש. חברי המועצה לא גינו את זה עד היום”, אמר אדרי.

ישיבת מועצת העיר, אמש

בתוך כך, תושב אור עקיבא נעצר לפני כחודש על ידי המשטרה בחשד כי הוא מפעיל משתמש פיקטיבי בפייסבוק אשר נוהג לתקוף ואף להוציא דיבה לכאורה נגד ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי. לאחר שנחקר, שוחרר העצור לביתו. טרם ברור האם החקירה תמשיך להתמקד בו או תעבור הלאה, גם לנוכח תלונות של ראש העיר בעניין.

צפו בפתח ישיבת מועצת העיר, אמש, בה זועמים חברי המועצה נגד התופעה >>

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
ענו על משאל מגדלור-ניוז: על מה אתם אוהבים לקרוא הכי הרבה ברשת – איזה תחום מעניין אתכם?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן