שלט חדש באור עקיבא: “כאן תוקם הבריכה העירונית”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

שלט חדש באור עקיבא: “כאן תוקם הבריכה העירונית”

-

מגדלור-פיד ♋אחד הנושאים החמים באור עקיבא , שעולה ויורד מהכותרות הוא הקמתה של הבריכה העירונית. צמד המילים הפכו להיות שגורים בפיהם של אנשי הציבור בעיר לפני הבחירות הקודמות, ובמערכות בחירות קודמות יותר, המון הבטחות נזרקו לאוויר, החלו תכנונים שנעצרו המשך, דיונים, לוחות זמנים, דיבורים – ועדיין, טרם הוקמה הבריכה.

 

אלא שבימים האחרונים הציבה עיריית אור עקיבא שלט חדש במיקום המיועד להקמת הבריכה – בסמוך למגרש הכדורגל העירוני בשכונת אורות, ובו נכתב: “עיריית אור עקיבא בסיוע קרן אדמונד דה רוטשילד מקימות בריכה עירונית”.

אין זו הפעם הראשונה בה מוצב שלט במקום המבשר על פתיחתה של הבריכה, אך כעת הצבעים חדים יותר, הכיתוב גדול יותר, והתמונות ברורות יותר.

בעקבות פרסום השלט, החל דיון בנושא באחת מקבוצות הפייסבוק של תושבי העיר. “בחירות בחירות”, כתב תושב העיר, שמתייחס לשלט החדש כתעמולה. “לקח 5 שנים להקים את השלט, מעניין כמה זמן תיקח הבנייה”, כתב תושב אחר.

תושבים נוספים הוסיפו: “מזלזלים בציבור הבוחרים ושוב מבטיחים מה שכבר הובטח לפני 20 שנה”, “מעניין בעוד כמה שנים יורידו את השלט (או שייפול מעצמו מעייפות החומר) והבריכה תישאר בגדר חלום”, ותושבת הזכירה כי גם נושא הפינוי-בינוי בשז”ר הובטח ודובר, ונתלו בשכונה שלטים, וטרם החלו העבודות בשטח. “גם בשז”ר בזמנו תלו לפני בחירות שלט חוצות על בניין כאילו שהם בעזריאלי על הפינוי בינוי ומה יצא מזה? אגוזים. מסקרן רק לדעת (בציניות גמורה) מה יצא לפועל קודם – הפינוי בינוי או הבריכה הזאת?”. 

קראו גם >> 

הבריכה עירונית וקאנטרי קלאב באור עקיבא אושרו – קבלו הצצה ראשונה לתוכניות

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
ענו על משאל מגדלור-ניוז: על מה אתם אוהבים לקרוא הכי הרבה ברשת – איזה תחום מעניין אתכם?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן