מכבי

אחרי הזנחה ארוכה בלב גבעת אולגה: ‘מי חדרה’ מבצעת עבודות בשיבת ציון והנציב

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אחרי הזנחה ארוכה בלב גבעת אולגה: ‘מי חדרה’ מבצעת עבודות בשיבת ציון והנציב

-

מגדלור-פיד ♋

שדרוג ושיקום תשתיות מים וביוב של מבני מגורים של הדיור הציבורי ברחוב שיבת ציון שבגבעת אולגה – יצא לדרך.

העבודות החלו בחודשיים האחרונים. מדובר בפרויקט במסגרת שיקום שכונות ברחוב שיבת ציון שבגבעת אולגה, בשיתוף המחלקה למשאבי קהילה באגף הרווחה בניהולו של שמשון אחרק והעובדים הסוציאליים וורקו טלה ואסמארה אסי.

תושבת השכונה: “הגיע הזמן להשקיע בשכונות הוותיקות”

כמו כן לאחרונה הסתיימו פרוייקטים דומים ברחובות הנציב 6 והנציב 6 א’ ובשבועיים הקרובים, יתחיל פרוייקט שיקום שכונות ברחוב ירושלים 19.

מכבי

ב’מי חדרה’ סיפרו כי התשתיות הפרטיות במתחמי הדיור הציבורי סובלות משנים של הזנחה. שפכי ביוב ודליפות מים זורמים באין מפריע בתוך שטחים פרטיים, מזהמים את הסביבה, גורמים לבזבוז מים יקרים, ובעיקר מסכנים את בריאות התושבים.

למרות שמדובר בתשתיות פרטיות המצויות באחריות הדיירים, התאגיד והעירייה פנו ביוזמה משותפת לרשות המים על מנת להתיר לתאגיד להיכנס לאותם מתחמים ולשקם את תשתיות המים והביוב.

סגן ראש העיר ויו”ר דירקטוריון תאגיד מי חדרה טל אליהו מסר: “מובילים את הפרויקט בגבעת אולגה אשר כולל שדרוג ושיקום משמעותי של תשתיות המים והביוב , במבני דיור ציבורי, מקום בו ידם של התושבים אינה משגת חלק נוסף של הפוייקט מתבצע בימים אלה ממש ברחוב שיבת ציון בגבעת אולגה ובשבועיים הקרובים גם ברחוב ירושלים 19 . חשוב להתייחס לדיירים ולצרכיהם, ואני שמח מאוד שפרויקט זה זוכה להצלחה גדולה, מדובר בפרויקט המסייע לאוכלוסיות הסובלות מקשיים ומצליח להביא לפתרון אמיתי וזה מה שחשוב נמשיך לפעול למען התושבים”.

ומה אומרים תושבי הרחובות? הם מברכים על הפרויקט ומאמינים שהדבר יגרום לשינוי משמעותי בתקלות המים ובריחות הרעים שמגיעים מהביוב של השכונה שסבלה שנים מבעיות: “הגיע הזמן באמת להשקיע בשכונות הוותיקות אני מברכת על התכנית הזו” אמרה תושבת רחוב שיבת ציון. סגן ראש העיר ויו”ר דירקטוריון מי חדרה טל אליהו: “זהו פרויקט מבורך, שמצטרף לפרויקטים רבים אחרים שאנו מובילים בשכונות הוותיקות , כחלק מההשקעה שלנו לטובת חידוש השכונות הוותיקות בעיר חדרה”.

[blog_news title=”חם באתר” style=”” count=”5″ category=”קראו-עוד” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

לכל העדכוניםחדשות חדרה
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הווצאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור >> https://bit.ly/3wZlrGt
לקבוצת חדשות חדרה >> https://bit.ly/35fHaN4
לקבוצת חדשות אור עקיבא >> https://bit.ly/3mZb94f
לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור >> https://bit.ly/3aiisyZ
לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  >> https://bit.ly/32kBbWk
לקבוצת חדשות זכרון יעקב >> https://bit.ly/3tqkLY3
—————————————————-
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן