יעקב אדרי על תופעת העלמת אור עקיבא מפרסומי הנדל”ן הארציים: “זה נושא שיווקי שאני לא מסכים לו”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

יעקב אדרי על תופעת העלמת אור עקיבא מפרסומי הנדל”ן הארציים: “זה נושא שיווקי שאני לא מסכים לו”

-

מגדלור-פיד ♋
ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי התייחס החודש לתופעה בה העיר אור עקיבא “נעלמת” מפרסומי חברות הבנייה ומשווקי הנדל”ן ברמה הארצית.

כפי שפרסמנו ב”מגדלור ניוז” מוקדם יותר החודש, התופעה שהייתה נחלת פרויקטים במע”ר (כמו למשל מבואות קיסריה), חזרה גם בתקופה האחרונה בפרויקטים חדשים שנבנים בשכונת “אור ים” הדרומית.

כך למשל, אחת מהחברות שלגביהן נטען כי העלימה את אור עקיבא מחלק מפרסומיה – היא חברת “אלקטרה”. החברה כבר דיווחה כי מכרה 200 יחידות דיור ב-6 בניינים בפרויקט שלה באור ים בתוך פחות מחודש.

יעקב אדרי. צילום: ארכיון

מבדיקת “מגדלור ניוז” בפרסומים שונים, נראה היה כי בעוד שם השכונה והפרויקט מקודם על ידי החברה, השם “אור עקיבא” נפקד מהפרסומים, לפחות מחלקם. בחברה ציינו אז בתגובה כי “ברוב הקמפיין יש אזכור לאור עקיבא. חברת אלקטרה מגורים גאה לבנות פרויקט בשכונת אור ים בעיר אור עקיבא. החברה רכשה את הקרקע תוך שהיא רואה את הפוטנציאל הרב בעיר ובשכונה”.


וכאמור, בישיבת מועצת העיר שהתקיימה בחודש האחרון התייחס ראש העיר יעקב אדרי לסוגייה, לאחר שעלתה לדיון על ידי חבר המועצה יוסי כדורי, שציין כי הנושא צורם מאוד.

“אני כמובן ראיתי את זה ונעדרתי בכוונה מהרמת כוסית של אחת החברות בגלל זה”, אמר אדרי. “הם יודעים את העמדה שלי. הם כבר התחילו לתקן חלק מהשלטים. הם ישנו את זה אם לא יש להם בעיה גדולה מאוד. זה נושא שיווקי שאני לא מסכים לו. ההערות בנושא נכונות וזה כבר גרם לקרע”.


 


לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן