צער וכאב גדול: ברק אלקובי מאור עקיבא הלך לעולמו לאחר מאבק במחלה קשה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

צער וכאב גדול: ברק אלקובי מאור עקיבא הלך לעולמו לאחר מאבק במחלה קשה

-

תושב אור עקיבא הצעיר ברק אלקובי, הלך הלילה לעולמו. אלקובי חלה לפני מספר חודשים במחלה קשה ונאבק על חייו בשבועיים האחרונים. כאמור, בשעות האחרונות הוא נפטר.

אחיו, רון, כתב הבוקר: “חברים יקרים, בצער רב וביגון קודר אני מודיע על פטירת אחי הבכור ברק (בקי) אלקובי ז״ל. ההלוויה תתקיים בבית העלמין באור עקיבא”.

לברק היו מכרים רבים, בניהם דור ילדי תחילת ואמצע שנות ה-80′, שספדו לו היום ברשתות החברתיות. חבריו ומכריו התקשו לעכל את רוע הבשורה על אף שידעו כי הוא נאבק על חייו.

בתקופה האחרונה התמלאו הבקשות לקריאת פרקי תהילים בכדי שייחלץ מהמצב הקשה, מה שלא צלח לבסוף.

ברק אלקובי ז”ל. צילום: מהרשת החברתית

 

חברו הקרוב אלון, כתב הבוקר: “כל כך הרבה קבוצות וואטסאפ משותפות אבל קבוצה אחת של ארבעתנו בלבד וזאת התמונת פרופיל של הקבוצה המיוחדת הזאת ,כי ככה זה בכל זאת הארבע צלעות האלה עברו כל כך הרבה יחד ומעטים הזיכרונות שאחד מאיתנו חסר בהם ! אנחנו שם תמיד אחד בתוך הזכרונות והחוויות של השני והיום מישהו החליט לקחת אליו את אחת מהצלעות ברביעיה הזו , החיוך ,האופטימיות הלב הענק והחברות המיוחדת שנתת לכל אחד מאיתנו !הרי מילים לנחם את המשפחה את אשתך ואת הקטנה אנחנו לא באמת נמצא מה שנשאר לנו זה להסתכל למעלה ולשאול למה עכשיו ולמה ככה… תשובות לא נקבל אבל גם זה בסדר, אל תשכח אותנו כי אנחנו בחיים לא נשכח אותך בקי שלנו .
יהיה זכרך ברוך אח יקר “.

בוקס ללב… 💔 כל כך הרבה קבוצות וואטסאפ משותפות אבל קבוצה אחת של ארבעתנו בלבד וזאת התמונת פרופיל של הקבוצה המיוחדת הזאת…

Posted by Alon Assayag on Tuesday, October 1, 2019

 

אלקובי היה נשוי לפולינה, ובחודש מרץ האחרון הקדיש לה פוסט לרגל 7 שנות נישואין. הפוסט, המצמרר בדיעבד, גלוי לקוראים ברשת החברתית ובו כתב: “אז בדיוק היום לפני 7 שנים עמדנו תחת חופה וקידושין ויצאנו למסע מדהים. מאז עברנו שלל דברים מיוחדים,בינהם,והמיוחד לדעתי מכל הוא היום בו החיים שלנו קיבלו משמעות אחרת והפכנו להיות אבא ואמא ללני המקסימה. אני רוצה להודות לך שאת אמא ורעיה שאני מאחל לכל גבר בעולם. אוהב בך הכל מהכללללל את החיוך שלך, את ההומור שלך, וגם את השיגעונות שלך (ולא חסר כאלו חחח). אבל בעיקר אוהב אותך! אז אשתי,חברה, ושותפה לחיים שלי אני מאחל לנו עוד המון שנים טובות ופוריות יחד ושנגדל את לני שלנו בצורה הכי טובה שיש”.

כאמור, הוא הותיר אחריו אישה וילדה. הוא נקבר ביום רביעי , 3.10 בשעה 16:00 בבית העלמין העירוני באור עקיבא.

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

לא יאומן: נתפס נוהג כשברכבו 10 בלוני גז במטרה לבצע הסבה פיראטית להנעה בגז [רחבי הרשת]

המשטרה גילתה כי נעשו שינויים מכניים ברכב במטרה להסב אותו להנעה בגז בכדי לחסוך בדלק. עקב חשש לסכנת חיים, הרכב הועבר לתחנת המשטרה ביחד עם הנהג והנוסע שהיה עימו

לידיעה המלאה