נוסעים עם עוד אנשים ברכב? החניה במול החוף וילג’ לא תעלה לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

נוסעים עם עוד אנשים ברכב? החניה במול החוף וילג’ לא תעלה לכם

-

מגדלור-פיד ♋

מתחם הקניות והבילויים מול החוף וילג’ הנמצא על כביש החוף בכניסה לחדרה, מצטרף ליוזמה של נסיעה שיתופית במדינת ישראל ומזמין את הנהגים להחנות את רכבם ללא תשלום וליהנות מנסיעת בוקר קלילה ללא פקקים במסגרת מיזם הקארפול.

במתחם מול החוף וילג’ חניה ללקוחות המתחם המונה כ- 2,000 מקומות חניה תת קרקעיות ועיליות המתחם יקצה חניון תת קרקעי ייעודי ללא תשלום לנהגים הלוקחים חלק במיזם. החניון יהווה פתרון קל ונוח לחניית הרכב במקום בטוח ומקורה למשך שעות היום . כמו כן, המתחם מאפשר התניידות קלה מכיוון כביש החוף ובקרבת תחנת הרכבת חדרה מערב (250 מטר).

לעידוד המיזם השיתופי הצטרפו גם בתי הקפה והמסעדות במתחם שמציעים הטבה שווה לדרך ביניהם קפה לנדוור ורולדין.

דניאל אלפי, מנהלת השיווק במתחם מול החוף וילג’: ” אנו מברכים את היוזמה ושמחים לקחת חלק במיזם ולהציע לקהל הנהגים פתרון קל, נוח ובטוח שיאפשר להם להשאיר את רכבם ולהמשיך בנסיעה שיתופית ללא עלויות נוספות. מדובר בשינוי תפיסתי של הציבור שיקל על הפקקים, הזמן ומצב הרוח בבוקר”.

ובתוך כך, סגן ראש העיר עו”ד טל אליהו התייחס באחד משידורי הפייסבוק לייב שלו עם תושבים לנושא התחבורה הציבורית למתחם ואמר כי נפעל להגברת הקווים למתחם. אנחנו בקשר עם משרד התחבורה כחלק מהשיחות איתם, ואנו נמצאים לקראת פיתרון שבו האוטובוסים עוברים שינוי בעיר וכך גם האוטובוסים שיגיעו למתחם או לחוף יוכלו לעצור בתדירות יותר גבוהה בדרך שמיר”.

 

 

לכל העדכוניםחדשות חדרה
ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן