הוואטסאפ של מגדלור ניוז
הצטרפו עכשיו לעדכונים שוטפים!

נוסעים עם עוד אנשים ברכב? החניה במול החוף וילג’ לא תעלה לכם

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

מתחם הקניות והבילויים מול החוף וילג’ הנמצא על כביש החוף בכניסה לחדרה, מצטרף ליוזמה של נסיעה שיתופית במדינת ישראל ומזמין את הנהגים להחנות את רכבם ללא תשלום וליהנות מנסיעת בוקר קלילה ללא פקקים במסגרת מיזם הקארפול.

במתחם מול החוף וילג’ חניה ללקוחות המתחם המונה כ- 2,000 מקומות חניה תת קרקעיות ועיליות המתחם יקצה חניון תת קרקעי ייעודי ללא תשלום לנהגים הלוקחים חלק במיזם. החניון יהווה פתרון קל ונוח לחניית הרכב במקום בטוח ומקורה למשך שעות היום . כמו כן, המתחם מאפשר התניידות קלה מכיוון כביש החוף ובקרבת תחנת הרכבת חדרה מערב (250 מטר).

לעידוד המיזם השיתופי הצטרפו גם בתי הקפה והמסעדות במתחם שמציעים הטבה שווה לדרך ביניהם קפה לנדוור ורולדין.

 

 

 

דניאל אלפי, מנהלת השיווק במתחם מול החוף וילג’: ” אנו מברכים את היוזמה ושמחים לקחת חלק במיזם ולהציע לקהל הנהגים פתרון קל, נוח ובטוח שיאפשר להם להשאיר את רכבם ולהמשיך בנסיעה שיתופית ללא עלויות נוספות. מדובר בשינוי תפיסתי של הציבור שיקל על הפקקים, הזמן ומצב הרוח בבוקר”.

ובתוך כך, סגן ראש העיר עו”ד טל אליהו התייחס באחד משידורי הפייסבוק לייב שלו עם תושבים לנושא התחבורה הציבורית למתחם ואמר כי נפעל להגברת הקווים למתחם. אנחנו בקשר עם משרד התחבורה כחלק מהשיחות איתם, ואנו נמצאים לקראת פיתרון שבו האוטובוסים עוברים שינוי בעיר וכך גם האוטובוסים שיגיעו למתחם או לחוף יוכלו לעצור בתדירות יותר גבוהה בדרך שמיר”.

 

 

 

 

 

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

עוד באתר >>

מודעה
ארכיון כתבות
dd42855d-ecf9-4b1c-a467-8f591c327881-180x300.jpg
WhatsApp-Image-2019-05-06-at-21.13.02-300x300.jpeg
-חגג-פופ-אפ-ענק.png
-סליידר-מרץ-19-235x300.jpg
-מקודם-קיר-קורס-באירוע.jpg