בילתה עם שני כלביה בחוף הקשתות בקיסריה, הכלב אכל משהו בחוף – הורעל ומת

סכנה בים: תושבת בנימינה-גבעת עדה שהלכה בחוף הים בשבוע שעבר עם שני כלביה – חזרה לביתה עצובה מאוד לאחר שאחד הכלבים מת בעקבות הביקור בים.

התושבת שיתפה את סיפורה: "היינו עם שני הכלבים שלנו בחוף הקשתות בקיסריה ובדרך הביתה אחד הכלבים לא הפסיק להקיא.

[קראו גם] כלבים תוקפניים מטילים אימה בשכונת חלומות זכרון יעקב: “לא יכולים לצאת עם הכלב לסיבוב מפחד שניתקל בהם”

"הגענו לוטרינר והוא חיבר לאינפוזיה וביקש שנלך לקנות ערכת זיהוי סמים. מסתבר לפי התוצאות שיצאו חיוביות שהכלב אכל בים שאריות של סמים. הוא ניפטר לא מזמן אצל הוטרינר. עצוב לנו מאוד, תיזהרו עם הכלבים שלכם".

התושבים שנחשפו לסיפור הזדעזעו. "איום ונורא", אמר אחד מהם. "צריך להיזהר מאוד במקומות פתוחים עם כלבים וכמובן עם ילדים".

על פי האישה, הכלב בלע שאריות סם שהיו כנראה על חוף הים, כך על פי בדיקת זיהוי הסמים. אין זה סוד שמקומות כמו הים וכן גינות ציבוריות או שטחים פתוחים, עלולים להכיל דברים מסוכנים לילדים וגם לחיות מחמד כמו שאריות סם, פטריות אסורות למאכל, זבל מסוכן ועוד.

בבית החולים הוטרינרי בכפר הירוק מזהירים כי גם בבית עלול הכלב לאכול דברים שעשויים להזיק לו במיוחד עד כדי מוות. "הרעלה בדרך כלל תתרחש כאשר כלב יחשף לחומר השייך לבעליו", נכתב באתר בית החולים, "בין אם לחומר עצמו, שארית סיגריה, עוגיות חשיש או כל תוצר אחר של הסם. במקרים אלו לרוב הכלב יאכל בקלות את כל החומר אליו יחשף. במקרים אחרים תיתכן חשיפה גם דרך מערכת הנשימה בעת שהייה בחדר בו מעשנים מריחואנה. לרוב הדבר יקרה בטעות אך בחלק מן המקרים מדובר בחשיפה יזומה מצד הבעלים או מכריו שמשתעשעים במחשבות על תגובת הכלב לחשיפה לסם".

עץ המשאלות לחיילים ולשבויים: המיזם שמחמם את הלב בבנימינה

המיזם של משפחת ניני מבנימינה ממשיך להתחדש – עם כפפות צהובות בתקווה להשבת כל החטופים | בתחילת החודש, המשפחה הוציאה לחצר ביתה הפונה לרחוב, שולחן ובו נרות, פתקים, עטים, דגלי ישראל קטנים המפוזרים בכל פינה ומקשטים את הגינה, כשהעוברים והשבים יכולים לכתוב ברכה, הקדשה, תפילה או תקווה

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן