“ניסיון לרצוח את עדת התביעה”: פוענח ניסיון החיסול ליד מחנה 80 בפרדס חנה 📹

לפני כחודשיים נעשה ניסיון לרצוח את עדת תביעה לרצח שאירע ביפו. בעת שעדת התביעה היתה ברכבה ביחד עם בני משפחתה, ביניהם ילדיה (2,4) , ארע פיצוץ עז ברכבה באמצעות מטען, אשר הוצמד מבעוד מועד לרכב ביחד עם מטען נוסף אשר לא התפוצץ

“ניסיון לרצוח את עדת התביעה”: פוענח ניסיון החיסול ליד מחנה 80 בפרדס חנה 📹

לפני כחודשיים נעשה ניסיון לרצוח את עדת תביעה לרצח שאירע ביפו. בעת שעדת התביעה היתה ברכבה ביחד עם בני משפחתה, ביניהם ילדיה (2,4) , ארע פיצוץ עז ברכבה באמצעות מטען, אשר הוצמד מבעוד מועד לרכב ביחד עם מטען נוסף אשר לא התפוצץ

מגדלור-פיד ♋

הותר לפרסום: המשטרה פענחה את ניסיון הרצח של עדה מרכזית בתיק רצח אשרף אבו קעוד- אב לחמישה מיפו. בחודש מרץ 2019 בתום חקירה מאומצת של משטרת ישראל, הוגש כתב אישום נגד אחמד עדס, עודאי עדס וג׳מיל עדס, המואשמים במעורבות ברצח אשרף אבו קעוד, אב לחמישה, אשר נורה מטווח קצר ברחוב יפת ביפו ב-14.12.18 ומותו נקבע זמן קצר לאחר הירי. מיד לאחר האירוע, משטרת ישראל פתחה בחקירה אינטנסיבית , אשר זכתה לשיתוף פעולה ראוי לציון מצד תושבים ביפו והובילה לפענוח הרצח ולהגשת כתב אישום נגדם ע״י פרקליטות מחוז ת״א.

|| קראו גם: ניסיון חיסול ערב החג: פיצוץ ברכב בצומת מחנה 80 בפרדס חנה-כרכור, בת 28 שנפגעה היא כנראה עדה לאירוע פלילי 📹

בין העדים בתיק הרצח, עדת תביעה , אשר עתידה להעיד נגד הנאשמים במשפט המתנהל נגדם בבית המשפט המחוזי בת״א. ביום 13.10.19 , סמוך למחנה 80, נעשה ניסיון לרצוח את עדת התביעה. בעת שעדת התביעה היתה ברכבה ביחד עם בני משפחתה , ביניהם ילדיה (2,4) , ארע פיצוץ עז ברכבה באמצעות מטען, אשר הוצמד מבעוד מועד לרכב ביחד עם מטען נוסף אשר לא התפוצץ . רק בנס, לא נגדעו חייהם של יושבי הרכב והם נפגעו באורח קל כתוצאה מהפיצוץ ופונו לקבלת טיפול רפואי.

עם קבלת הדיווח, פעלה יחידה מרכזית של משטרת ישראל לאיתור העבריינים , אשר לא היססו לפגוע בחפים מפשע, שכל חטאם הוא אזרחות טובה. בתוך כך, ניהלה המשטרה חקירה מסועפת, בליווי פרקליטות מחוז ת״א וביצעה אינספור פעולות אופרטיביות גלויות וסמויות לרבות שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, על מנת לאתר ולאסוף ראיות נגד המבצעים, אשר נעצרו על ידי המשטרה.

בתום חקירה מאומצת הוגשה אתמול הצהרת התובע נגד שני חשודים (27, 21 תושבי יפו), שהינם קרובי משפחתם של אחד הנאשמים ברצח אשרף אבו קאעוד ומעצרם הוארך עד יום א׳ 22.12. מדובר בפענוח נוסף של ניסיון רצח במגזר הערבי, המצטרף לשורה של פענוחים , שהצליחה המשטרה לחקור, לחשוף ולהעמיד את מבצעי הפשע לדין

מהמשטרה נמסר כי “כל ניסיון לפגוע באזרחים יתקל בפעולות משטרתיות תקיפות. נמשיך לפעול למיצוי הדין עם העבריינים אשר פוגעים במרקם החיים הנורמטיבי במגזר הערבי בכלל וביפו בפרט ולשמירה על שלומם ובטחונם של תושבי העיר. שיתוף הפעולה החשוב בין המשטרה לתושבי העיר, יסייע במניעת אירועי אלימות ופשיעה”.

צפו בראש מפלג החקירות בימ״ר ת״א, רפ״ק משה אביטל (צילום: דוברות המשטרה) >>

 

331300cookie-check“ניסיון לרצוח את עדת התביעה”: פוענח ניסיון החיסול ליד מחנה 80 בפרדס חנה 📹

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות