אור עקיבא לא זכתה בפרס החינוך הארצי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אור עקיבא לא זכתה בפרס החינוך הארצי

-

מגדלור-פיד ♋




אכזבה באור עקיבא: היום (רביעי) בישר שר החינוך ל- 6 רשויות מקומיות על זכייתם בפרס החינוך הישובי: אילת, בית ג’אן, מועצה אזורית מטה אשר, מועצה אזורית שורק, ערד וקריית ים. הפרס מוענק ליישובים שבלטו בהשקעה יתרה בחינוך, ובביצוע תהליכים ייחודיים וחדשניים בתחום החינוך ביישובם. הוא ניתן כהוקרה על איכות ומצוינות, והוא פועל יוצא של השקעה מיוחדת בקידום מערכת החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי.

במסגרת הזכייה בפרס, יוענק לכל אחת מהרשויות פרס כספי בסך 100 אלף שקלים, אשר יושקעו בפרויקט חינוכי ברשות.

חברי ועדת פרס החינוך היישובי סיירו במהלך השנה במערכות החינוך השונות, ברחבי הארץ, והתרשמו מהעשייה החינוכית ומהתרומה הערכית-חינוכית של ראשי היישובים, בכל הארץ, ומהמנהיגות החינוכית.

חברי הוועדה התרשמו שהרשויות הזוכות פועלות סביב לשעון לבניית תכניות חינוך חדשניות, בדגש על מעורבות אישית וחברתית, וטיפוח אקלים מיטבי. הרשויות מייצגות מגוון רחב של יישובים, שהמשותף לכולם הוא החזון החינוכי לשנים הבאות.

 




בחודש מאי 2018 כתב סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך לראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי כי החליט להמליץ על העיר לפרס חינוך יישובי ארצי לשנה”ל תשע”ט. “המלצה זו הינה לאור פועלכם החינוכי ולהישגים הנאים הן של מוסדות החינוך והן בראייה יישובית בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי ביישוב”, כתב הראל. 

בעיר הביעו אכזבה מכך שלא זכו בפרס אולם הביעו תקווה כי אור עקיבא תתמודד גם בעתיד על הפרס. את אגף החינוך בעיר מנהלת סיגל אלבז. עם זאת, בחודש דצמבר זכתה יחידת קידום נוער היל”ה בעיר בניהולה של זהבה אוחנה בפרס החינוך המחוזי של משרד החינוך. היחידה הוקמה מחדש לפני 16 שנה, ונותנת מענה יצירתי לבני נוער 13-18 תוך מתן דגש על כבוד, אהבה ותקווה לבני נוער המצויים בסיכון.





33260cookie-checkאור עקיבא לא זכתה בפרס החינוך הארצי

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן