אולי יעניין אותך

פרויקט בניית בית ספר ‘הנדיב’ המחודש בבנימינה – מתקדם בצעדי ענק | צפו בתמונות

פרויקט בניית בית ספר ‘הנדיב’ המחודש בבנימינה – מתקדם בצעדי ענק | צפו בתמונות

פרויקט הבנייה מחדש של בית ספר הממלכתי דתי היסודי בבנימינה, בית ספר “הנדיב”, ממשיך לקרום עור וגידים כאשר לפני מספר ימים נערך במקום סיור המהנדסים הראשון עפ”י הפרוגרמה החדשה.

כזכור אחרי שנים ארוכות שבהם דרשה המועצה בהובלת מנהלת אגף החק”ר, מוניק ווקנין, להרוס את מבנה בית ספר הנדיב בבנימינה שהוקם לפני 72 שנים ולבנות במקומו מבנה חלופי, לאחרונה אישר משרד החינוך למועצה לצאת לתכנון מפורט של המבנה החדש שצפוי להכיל 12 כיתות לימוד.

 עם קבלת האישור התחילו במועצה תהליך של איתור אדריכל, חשיבה פדגוגית ומעגלי שיח עם הנהגת ההורים, ובגמר הליך זה נערך אתמול סיור משותף ראשון בבית הספר בהשתתפות משרד האדריכלים שעתיד לתכנן את בניית בית הספר- משרד רוזנטל אדריכלים עם מהנדסת המועצה אדרכ’ שרון פישמן, מנהלת אגף חק”ר מוניק ווקנין ומנהלת בית הספר חיה קוגן.

• לכל חדשות בנימינה גבעת עדה במגדלור ניוז

“זה רגע בהחלט מרגש שלאחר הליך כל כך ארוך, רציני ומקצועי, הליך שכלל עבודה משותפת עם וועדת הבינוי של בי”ס הנדיב, אנו מתחילים בהליך התכנוני הלכה למעשה”, אמרה מנהלת אגף החינוך (חק”ר) במועצה מוניק ווקנין. בקרוב נציג לוועדת הבינוי של בי”ס את התכניות המגובשות, נשמע את הערותיהם, בתקווה להתחיל בקרוב בעבודות ההנדסיות”.

מהנדסת המועצה אדרכ’ שרון פישמן הוסיפה כי “התכנון של בית ספר “הנדיב” לוקח בחשבון לא רק את חלומות הילדים ועקרונות בית הספר אלא משלב בתוכו את הנוף הייחודי וערכי הטבע של בנימינה. אני מתרגשת לתכנן מרחב למידה חדש לילדי המושבות שיתאים בצורה מיטבית לעת הזאת”.

ראש המועצה איתי ויסברג ציין “אני מברך את משרד האדריכלים שנבחר להוביל את הפרויקט החשוב ובטוח שיחד עם שרון פישמן מהנדסת המועצה ועם מוניק ווקנין מנהלת אגף חק”ר, יזכו ילדי בית ספר הנדיב לבית ספר מתקדם, נגיש ואיכותי שתואם גם את רוח תכנית החינוך היישובית “חינוך בדרך שלנו” עליה אנחנו שוקדים מזה כשנה”.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן